У Києві зафіксували перший в 2018 році випадок правця

У січні поточного року в Києві зареєстрували перший випадок захворювання на правець.

Захворів дорослий чоловік, зараз він перебуває під наглядом лікарів. Про стан його здоров'я стало відомо в п'ятницю, 26 січня, - повідомив в.о. директора Київського лабораторного центру МОЗ Сергій Чумак, повідомляють місцеві ЗМІ.

Правець - гостре інфекційне захворювання. Воно вражає нервову систему і проявляється сильними судомами. Від важких форм захворювання смертність сягає понад 50%. Запобігти правцю можна тільки вакцинацією.

Раніше в Міністерстві охорони здоров'я повідомили, що в Рубіжному Луганської області зафіксовано перший випадок захворювання на дифтерію в 2018 році.

Нагадаємо, за четвертий тиждень 2018 року (22-28 січня) на кір в Україні захворіли 876 осіб (292 дорослих і 574 дитини), що на 7% більше, ніж за період 15-21 січня.

Європа, а не НАТО, має відправити війська в Україну. Чому не слід хвилюватися через ризики ескалації – Foreign Affairs
Нема причин поки радіти оголошенню про американську допомогу. Що дозволяє росіянам просуватися – Том Купер
Багато дрібних дій. росіяни продовжують наполегливо атакувати українські позиції за підтримки авіації та артилерії – Дональд  Гілл
Багато дрібних дій. росіяни продовжують наполегливо атакувати українські позиції за підтримки авіації та артилерії – Дональд Гілл
російська загроза не щезне. Без європейського переозброєння НАТО прирікає себе на поразку – Ендрю Міхта
Проросійська фракція Республіканської партії програла. Тепер Україна має перемогти – Енн Епплбом
Чортівня закінчилася і ми повинні виграти цю битву. Як відбувалося результативне голосування в Конгресі – Філліпс О'Брайен
Рахунок за втрати під Авдіївкою. росіяни активно пробиваються для обходу лінії оборони на захід під Бахмутом – Том Купер
Повітряно-ракетна війна. Успіхи українців та атаки росіян по цивільних об'єктах – Том Купер