У рівному поєдинку Росія капітулювала перед Бельгією, - відео

Гол Орігі вкінці зустрічі приніс команді Марка Вільмотса перемогу з мінімальним відривом.

ПІсля цієї поразки шанси збірної Росії вийти з групи тепер примарні.

На матчі були присутні король Бельгії Філіпп і королева Матільда. Разом з ними у VIP-ложі можна було побачити президента ФІФА Зеппа Блаттера.

Матч був досить рівним з обох сторін.

На другій хвилині росіяни непогано вийшли з оборони в атаку і навіть спробували провести контратаку, але були вчасно зупинені бельгійськими захисниками на підході в чужий штрафний майданчик.

На 12 хвилині: Файзулін небезпечно пробив по воротах бельгійців, але Куртуа без особливих проблем відбив удар суперника.

Ще один небезпечний момент був на 20 хвилині. Мертенс здійснив чудовий рейд з центру поля і влучив у ближній кут воріт Акінфєєва. Денис Глушаков на 38 хвилині отримав жовту картку за небезпечну гру проти Мертенса.
Вкінці пршого тайму у росіян був момент забити.  Кокорін пробив головою повз ворота з двох-трьох метрів після хорошого навісу Глушакова з лівого флангу.

Режисери навіть показали в трансляції кадри вболівальників, які спали на трибунах. Здавалося, що команди чекають, що м'яч сам потрапить у ворота. Проте, таки не сам: передостання хвилина дала привід радіти бельгійцям. Азар обійшов двох суперників, забіг у штрафний майданчик  росіян і подав вирішальний пас на 11-метровій позначці на Орігі, який пробив чітко під поперечину. Як результат - 1:0. Бельгія забезпечила собі гарантоване місце у плей-офф.

Ескалація, червоні лінії, ризики та російсько-українська війна. Частина 1 – Лоуренс Фрідман
Не варто надто радіти запізнілій допомозі США. Вона призначена лише кільком підрозділам ЗСУ – Том Купер