Угорщина вирвала нічию у Ісландії на Євро-2016

У Марселі завершилася чергова гра 2-го туру групового етапу чемпіонату Європи з футболу, в якому збірна Ісландії зіграла внічию з командою Угорщини - 1:1.

Доля матчу була вирішена в кінцівці другого тайму. Угорці, які створили сенсацію у першому турі обігравши на старті турніру команду Австрії з рахунком 2:0, цього разу не мали переваги в матчі з автором ще однієї сенсації Ісландією, яка зіграла внічию з Португалією (1:1).

Матч вийшов досить рівним і в першому таймі все вирішив епізод в кінцівці першого тайму, коли російський арбітр Сергій Карасьов угледів порушення правил у діях угорського воротаря Габора Кіраї при атаці ісландців. 11-метровий штрафний удар чітко реалізував Сігурдссон.

Після перерви угорці мали помітну перевагу, але до 88-ї хвилини суперник утримував свої ворота в недоторканності. Тим не менш, за півтори хвилини до закінчення основного часу гри, чергова флангова атака угорців завершилася тим, що ісландець Севарссон зрізав м'яч у свої ворота після комбінації на правому фланзі - 1:1.

У додані арбітром 4 хвилини гри жодна з команд вирвати перемогу так і не зуміла.

Нагадаємо, що раніше збірна Бельгії перемогла Ірландію у другому турі групового турніру чемпіонату Європи з футболу з рахунком 3:0.

Здавалося, що допомога Україні померла. Чому Джонсон все ж-таки виніс на голосування законопроєкт? – Washington Post
Ескалація, червоні лінії, ризики та російсько-українська війна. Частина 1 – Лоуренс Фрідман
Не варто надто радіти запізнілій допомозі США. Вона призначена лише кільком підрозділам ЗСУ – Том Купер