Україна перемагає Болгарію у товариському матчі

Збірна України радіє забитому голу. Фото: AFP
Українська збірна здобуває мінімальну перемогу у товариській зустрічі зі збірною Болгарії.

Першими м’яч до штрафного майданчика суперника вдалося провести болгарським футболістам, однак передачу так і не вдалося реалізувати у гольовий момент.

Авторами першого небезпечного моменту у матчі стали українці. На 23 хвилині зустрічі Богдан Бутко змістився з флангу і від центральної лінії закинув м'яча вперед, Євген Селезньов відірвався від захисника, але пробити повз голкіпера болгар не зміг.

Проте за 10 хвилин, на 33 хвилині матчу, українцям вдається вийти вперед. Олександр Кучер підключився до подачі кутового і на ближній штанзі випередив суперника після навісної передачі Руслана Ротаня. Болгарський голкіпер до цього виявився не готовий. Рахунок - 0:1.

Болгари ледь не зрівняли рахунок аж у другому таймі. На 49 хвилині зустрчі після закидання вперед захисники української збірної упустили Божинова, але форвард не зміг переграти Андрія П'ятова в ближньому бою.

За кілька хвилин Євген Селезньов спробував відповісти на момент болгар і зробив ефектний, хоча й неточний простріл.

Гравці збірних створили ще кілька небезпечних моментів, проте так і не змогли змінити рахунок, який відкрив Олександр Кучер.

0:1 – після поразки в останньому матчі з Чорногорією, гравцям української збірної вдається отримати перемогу у товариській зустрічі з болгарами.

росія просувається на Сході. Її військова ефективність підвищилася, проте чи надовго – Мік Раян
росіяни втратили можливість наступати на оперативному рівні. Тож маємо 1000 маленьких атак піхотою – Том Купер