Україна сенсаційно перемогла Німеччину на Євробаскеті

У третьому матчі на Чемпіонаті Європи з баскетболу у Словенії збірна України переграла команду Німеччини з рахунком 88:83.

Перша чверть розпочалася з двох очок для України, але потім наша команда отримала в своє кільце десять поспіль. Однак кілька точних влучань, і  за півхвилини до кінця чверті В'ячеслав Кравцов знову виводить українців вперед. У підсумку перша чверть завершилася з рахунком 15:16.

Друга чверть спочатку проходила на рівних. Однак у середині чверті трапився перелом - Україна забивала, а німці більше п'яти хвилин не могли набрати жодного очка. Завдяки цьому на перерву наші пішли з комфортними +9 , а другу чверть виграли з рахунком 24:14.

У третій чверті Німеччина змогла скористатися невдачами України і підібралася на чотири пункти - але пара хороших влучань, і різниця в рахунку була відновлена. У підсумку наші хлопці програли у третій чверті два очки - 25:27.

У четвертій чверті українські баскетболісти зробили все для того, щоб забезпечити собі нервову кінцівку. Швидко нахапалися персональних попереджень, підпустили суперника на одне очко різниці і навіть після триочкового від Гладиря за 5 хв до кінця матчу, примудрилися дати німцям вийти вперед.

Однак відмінна гра Натяжка, Гладиря і Джеттера призвела до того, що за 24 сек до завершення чверті наші вели 4 очки, а в кінцівці гри гідно вистояли 24:26.

Байдену потрібно змусити путіна нервувати. Він має всі повноваження і жодного виправдання – Марк Тот та Джонатан Світ
Здавалося, що допомога Україні померла. Чому Джонсон все ж-таки виніс на голосування законопроєкт? – Washington Post
Ескалація, червоні лінії, ризики та російсько-українська війна. Частина 1 – Лоуренс Фрідман
Не варто надто радіти запізнілій допомозі США. Вона призначена лише кільком підрозділам ЗСУ – Том Купер