Матч збірної України з Молдовою закінчився "всуху"

Матч збірної України з Молдовою закінчився
Українська збірна з футболу здобула ще одну виїзну нічию у відбірковому раунді Чемпіонату світу-2014, не забивши на виїзді у ворота Молдови жодного м`яча.

Упродовж матчу укранці мали ігрову та територіальну перевагу над своїм суперником.

Наприклад, у першому таймі могли забити Роман Зозуля і Андрій Ярмоленко. На 35-й хвилині, після удару Зозулі головою, м'яч влучив у штангу, а з добиванням Олега Гусєва м`яч зловив воротар молдавської збірної.

Більш щедрим на гольові моменти був другий тайм матчу. Втім, забити українські футболісти все одно не змогли.

Так, у середині другого тайму можливість відкрити рахунок не використав захисник Тарас Михалик, через дві хвилини після подачі зі штрафного Андрій Ярмоленко на дальній штанзі переправив м'яч у ворота, але арбітр скасував гол, зафіксувавши порушення правил.  Після цього у ворота української збірної мало не забив Олександр Гацкан.

На 83-й хвилині був небезпечний удар зі штрафного від Руслана Ротаня, але воротар господарів Станіслав Намашко його відбив.

Останніми небезпечними моментами збірні обмінялись наприкінці матчу. Так, на останніх хвилинах у гру знову довелось вступити воротарю українців П'ятову, який врятував збірну від голу, а після удару Анатолія Тимощука з лінії штрафного, м'яч потрапив у захисника збірної Молдови і вилетів за межі поля.

Зазначимо, що збірна Росії у відбірковому матчі Чемпіонату світу-2014 обіграла Португалію з рахунком 1:0.

Байдену потрібно змусити путіна нервувати. Він має всі повноваження і жодного виправдання – Марк Тот та Джонатан Світ
Здавалося, що допомога Україні померла. Чому Джонсон все ж-таки виніс на голосування законопроєкт? – Washington Post
Ескалація, червоні лінії, ризики та російсько-українська війна. Частина 1 – Лоуренс Фрідман
Не варто надто радіти запізнілій допомозі США. Вона призначена лише кільком підрозділам ЗСУ – Том Купер