RSS
СПОРТ НОВИНИ

Українець Романчук виграв "золото" на міжнародних змаганнях у Бельгії

Сергій Фролов став третім
Український плавець Михайло Романчук виграв золоту медаль на міжнародних змаганнях Antwerp Diamond Speedo Racе, які проходили в бельгійському Антверпені.

Спортсмен показав кращий результат на 400 метрах вільним стилем. Романчук лідирував по ходу всієї дистанції і показав результат 3:49.05, інформує Sportarena.

Ще один українець Сергій Фролов став третім, пропустивши другий рядок за 100 метрів до фінішу.

Нагадаємо, у грудні минулого року Михайло Романчук отримав золоту медаль на Чемпіонаті світу на "короткій воді" у китайському місті Ханчжоу.

Також, у Глазго на чемпіонаті Європи з водних видів спорту український плавець Михайло Романчук виграв "золото" на дистанції 400 метрів вільним стилем.

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію