Українська біатлоністка фінішувала в десятці найкращих на Кубку світу з біатлону

На четвертому етапі Кубку світу з біатлону в німецькому Оберхофі у гонці з масовим стартом, куди потрапляють найкращі 30 спортсменок світу, Україну представляли Валентина Семеренко та Наталія Бурдига

Валя Семеренко фінішувала сьомою в гонці з масовим стартом, яка завершує жіночу програму змагань на четвертому етапі Кубка світу з біатлону.

Вона очолювала перегони після другої стрільби, але по одному промаху на кожній стрільбі стоячи відкинули її за межі чільної трійки. В підсумку в Семеренко +1.08,9 (1+0+1+1).

В свою чергу Наталія Бурдига фінішувала на 15 позиції з результатом +1.57,6 (1+0+1+0).

Виграла мас-старт білоруска Дарія Домрачева, яка повернула собі другий рядок у загальному заліку Кубка світу. Першою залишилася фінка Кайса Макаряйнен, яка прийшла до фінішу четвертою.

ЧИТАЙТЕ: Валентина Семеренко втримала бронзу у гонці-переслідуванні

Додамо, що сьогодні також відбудеться чоловіча гонка з масовим стартом. Україну в ній представлятиме 21-річний Артем Тищенко, який несподівано для багатьох фахівців зміг стати десятим у спринті. Початок змагання – о 15:15 за Києвом.

Наступний етап Кубка світу прийматиме інше німецьке містечко Рупольдинґ. 14 січня програму змагань там відкриє жіноча естафета.

Дугін розповів, як зруйнувати Захід зсередини. Такер Карлсон і
Дугін розповів, як зруйнувати Захід зсередини. Такер Карлсон і "путінський Распутін" залізли у вітальню США – Джулія Девіс
Ситуація на східному фронті. Часів Яр, Сіверськ та можливість наступу на Харків та Суми – Frontelligence Insight та Дара Массіко
росія просувається на Сході. Її військова ефективність підвищилася, проте, чи надовго? – Мік Раян
росіяни втратили можливість наступати на оперативному рівні. Тож маємо 1000 маленьких атак піхотою – Том Купер