Українська збірна програла іспанцям у відбірковому матчі на Євро-2016

Відбірковий матч на Євро-2016 у Севільї завершився для Національної збірної України поразкою.

Матч завершився з рахунком 1:0

Єдиний гол у грі, на 28 хвилині, забив Альверо Мората після пасу Андреса Іньєсти.

Проте на 86-й хвилині іспанці були близькі до другого голу: Іско і Касорла шикарно розіграли м'яч біля штрафного збірної України і в підсумку Санті з 10-ти метрів пробив по воротах. Проте Пятов переправив м'яч на кутовий.

Зазначимо, що в двох інших матчах групи "С" Македонія поступилася на своєму полі Білорусі - 1: 2, а Словаччина розгромила Люксембург - 3: 0.

Після зіграних поєдинків лідерство в турнірній таблиці групи як і раніше утримує Словаччина, яка набрала 15 очок. Далі йдуть: Іспанія - 12 очок, Україна - 9 очок, Білорусь - 4 очки, Македонія - 3 очки, а замикає таблицю Люксембург, що має в своєму активі лише одне очко.

У наступному турі, 14 червня, у групі "С" зіграють: Україна - Люксембург, Білорусь - Іспанія, Словаччина - Македонія.

російська загроза не щезне. Без європейського переозброєння НАТО прирікає себе на поразку – Ендрю Міхта
Проросійська фракція Республіканської партії програла. Тепер Україна має перемогти – Енн Епплбом
Чортівня закінчилася і ми повинні виграти цю битву. Як відбувалося результативне голосування в Конгресі – Філліпс О'Брайен
Рахунок за втрати під Авдіївкою. росіяни активно пробиваються для обходу лінії оборони на захід під Бахмутом – Том Купер
Повітряно-ракетна війна. Успіхи українців та атаки росіян по цивільних об'єктах – Том Купер
Стратегія мужності. Наступна фаза російсько-української війни – Hudson Institute
З голуба миру на яструба війни. Як росія атакувала Францію і радикалізувала Еммануеля Макрона – The Economist
кремль у захваті від того, як США вагаються щодо допомоги Україні. Як збуджені пропагандони путіна плекають перспективу повернення Трампа – Джулія Девіс