Українські плавці завоювали п'ять нагород у Франції

Дарина Зевіна. Фото: expres.ua
У французькому місті Кан-ан-Руссійон завершився останній етап міжнародного турніру з плавання "Маре Нострум-2013". Українські плавці завоювали п'ять медалей.

Сергій Фролов здобув дві срібні медалі, пропливши дистанції 400 м вільним стилем за 3 хв. 50.83 сек. та 1500 м вільним стилем з результатом 15 хв. 13.58 сек.

Дарина Зевіна, яка свого часу вже завойовувала два "золота" на інших етапах "Маре Нострум-2013", дісталася фінішу другою на дистанції 200 м на спині з результатом 2 хв. 10.59 сек., завоювавши "срібло".

14-річна Вікторія Солнцева, наймолодша спортсменка на міжнародному турнірі, завоювала срібну медаль на дистанції 100 м брасом, яку вона подолала за 1 хв. 07.51 сек.

Окрім того, спортсменка на дистанції 200 м брасом здобула бронзову медаль з результатом 2 хв. 25.76 сек., поступившись тільки чемпіонці світу, представниці Данії Рікке Меллер Педерсен та іспанці Маріне Гарсія.

Додамо, міжнародний турнір з плавання "Маре Нострум" проводиться вже 14-й рік поспіль. Змагання відбуваються в три етапи – в Монте-Карло (Монако), Барселоні (Іспанія) і Кан-ан-Руссійоні (Франція). Серія турнірів є найважливішим етапом підготовки до чемпіонату світу-2013, що відбудеться у Барселоні.

Західним експертам варто зайнятися Шольцем – буде більше користі. росіяни продовжують просуватися на Захід від Авдіївки – Том Купер
ЗСУ поки не вдалося вирішити кризу біля Очеретиного. Бомби УМПК і РСЗВ завдають втрат – Том Купер
Байдену потрібно змусити путіна нервувати. Він має всі повноваження і жодного виправдання – Марк Тот та Джонатан Світ
Здавалося, що допомога Україні померла. Чому Джонсон все ж-таки виніс на голосування законопроєкт? – Washington Post
Ескалація, червоні лінії, ризики та російсько-українська війна. Частина 1 – Лоуренс Фрідман
Не варто надто радіти запізнілій допомозі США. Вона призначена лише кільком підрозділам ЗСУ – Том Купер