RSS
СПОРТ НОВИНИ

Українські веслярі завоювали срібні медалі чемпіонату Європи

Українці програли росіянам
Українська четвірка веслярів завоювала срібло на чемпіонаті Європи в змаганнях четвірок-каное.

Команда виступала у складі Дениса Коваленка, Дениса Камерилова, Віталія Вергелеса і Едуарда Шеметило.

Українські каноїсти на дистанції 1000 м поступилися лише господарям континентальної першості, що проходить в Москві, команді Росії +1,692 секунди, повідомляє Xsport.

Бронзу завоювала команда Румунії, яка поступилася росіянам 1,840 сек.

Чемпіонат Європи завершиться в столиці Росії в неділю, 26 червня.

Нагадаємо, що у травні українські спортсмени здобули одразу три перемоги з веслування на байдарках і каное на етапі Кубку світу в Дуйсбурзі у Німеччині.

Минулого року Дмитро Ярчук та Тарас Міщук посіли третє місце на світовій першості з веслування на байдарках та каное.

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію