"Укрзалізниця" на свята призначила додаткові рейси поїзда "Інтерсіті+"

"Укрзалізниця" призначила додаткові рейси швидкісного поїзда "Інтерсіті+" Київ – Харків – Київ задля перевезення пасажирів у період новорічних та різдвяних свят.

Зі столиці поїзд вирушить у додаткові рейси 25 грудня, 1 і 8 січня, а у зворотному напрямку з Харкова - 26 грудня, 2 та 9 січня, повідомили у прес-службі "УЗ".

"Інтерсіті+" №720 Київ – Харків вирушає зі столиці о 18:30 та прибуває до Харкова о 23:34. У зворотному напрямку з Харкова поїзд №719 Харків – Київ відправляється о 05:53 та прибуває о 11:10. Поїзд зупиняється на станціях Дарниця, Бориспіль, Гребінка, Лубни, Ромодан, Миргород та Полтава-Київська.

В період свят призначено додаткові рейси швидкісного поїзда №736/735 Київ – Запоріжжя – Київ, нагадали в УЗ.

Також, "Укрзалізниця" вирішила призупинити повернення квитків через інтернет у цілях боротьби зі спекулянтами. Обмеження діятимуть з 15 грудня по 15 січня.

Європа, а не НАТО, має відправити війська в Україну. Чому не слід хвилюватися через ризики ескалації – Foreign Affairs
Нема причин поки радіти оголошенню про американську допомогу. Що дозволяє росіянам просуватися – Том Купер
Багато дрібних дій. росіяни продовжують наполегливо атакувати українські позиції за підтримки авіації та артилерії – Дональд  Гілл
Багато дрібних дій. росіяни продовжують наполегливо атакувати українські позиції за підтримки авіації та артилерії – Дональд Гілл
російська загроза не щезне. Без європейського переозброєння НАТО прирікає себе на поразку – Ендрю Міхта
Проросійська фракція Республіканської партії програла. Тепер Україна має перемогти – Енн Епплбом
Чортівня закінчилася і ми повинні виграти цю битву. Як відбувалося результативне голосування в Конгресі – Філліпс О'Брайен
Рахунок за втрати під Авдіївкою. росіяни активно пробиваються для обходу лінії оборони на захід під Бахмутом – Том Купер
Повітряно-ракетна війна. Успіхи українців та атаки росіян по цивільних об'єктах – Том Купер