В товариському матчі збірна України перемогла збірну Молдови

Збірна України. Фото: 1927.kiev.ua
В товариському матчі збірна України з футболу була сильнішою від збірної Молдови.

В зустрічі на НСК "Олімпіський" у Києві підопічні Михайла Фоменка обіграли збірну Молдови з рахунком 1:0.

На 62-й хвилині єдиний гол в матчі забив Роман Безус.

У штрафному майданчику дебютант збірної Артем Громов передав вдалий пас Безусу, де той, не роздумуючи, метрів з 13 влучно пробив по воротах.

Забити ще один гол на 74-й хвилині мав можливість Артем Федецький, проте голкіпер молдаван перевів м’яч на кутовий.

На останній доданій хвилині футболіст збірної Молдови Алєксєєв після подачі зі штрафного в дотик пробив по воротах, але м'яч пролетів поруч зі стійкою.

Додамо, що в цьому поєдинку травми зазнав капітан збірної Анатолій Тимощук. Ще на 26 хвилині гри йому на заміну вийшов Ковальчук.

Нагадаємо, що товариський поєдинок 3 вересня збірна України повинна була зіграти зі збірною Парагваю, але через ситуацію на Донбасі південноамериканська команда в останній момент відмовилась прилетіти до Києва.