Всі нагороди на чемпіонаті з плавання у Франції завоювала українка

Дарина Зевіна. Фото: kievskaya.com.ua
Українська плавчиня Дарина Зевіна завоювала повний комплект медалей в плаванні на спині на відкритому чемпіонаті Франції.

Зокрема, українка була кращою на дистанції 100 м на спині. На цій дистанції вона показала результат 1:00.94.

Срібну медаль Зевіна завоювала в дисципліні 50 м на спині, які вона подолала за 28.74 сек.

Третій результат українська спортсменка показала на дистанції 200 м на спині - 2:12.31.

"За рівнем учасників ці змагання прирівнюють до дорослого чемпіонату Європи з плавання. Адже участь у них брали чемпіони та призери Олімпійських ігор та чемпіонатів світу", - зазначив тренер Андрій Хлопцов.

Зазначимо, що участь у відкритому чемпіонаті, який відбувався у французькому місті Віші 4-5 липня, взяли близько 300 спортсменів з 30 країн світу.

Торік Дарина Зевіна виграла золото на другому етапі Кубку світу з плавання, що відбувається у Берліні, та встановила новий рекорд Європи.

Байдену потрібно змусити путіна нервувати. Він має всі повноваження і жодного виправдання – Марк Тот та Джонатан Світ
Здавалося, що допомога Україні померла. Чому Джонсон все ж-таки виніс на голосування законопроєкт? – Washington Post
Ескалація, червоні лінії, ризики та російсько-українська війна. Частина 1 – Лоуренс Фрідман
Не варто надто радіти запізнілій допомозі США. Вона призначена лише кільком підрозділам ЗСУ – Том Купер