Євро-2012 наживо: 8 червня (фото)

Чемпіонат Євро-2012 футбольний матч Польща проти Греції. Фото: AFP
Перший день свята футболу Євро-2012 почався у Варшаві з матчу між збірними Греції і Польщі. Матч завершився з рахунком 1:1.

19.00 Матч розпочався.

19.18 На 17-й хвилині матчу перший гол забив гравець збірної Польщі Роберт Лєвандовскі.

19.35  Папастатопулос (Греція) отримує першу жовту картку на Євро-2012.

19.45 А ось і перше сумнівне рішення рефері матчу. Іспанець Карбальо демонструє ще одну жовту Папастатопулосу і грек залишає поле.

19.46 Не пройшло і хвилини, як уся Греція прокляла іспанського арбітра, який не призначив 100% пенальті у ворота Польщі за гру рукою Пєркіса.

19.50 Перший тайм завершено. "Кадра" попереду - 1:0.

20.00 Розпочався другий тайм.

20.08 Греція зрівнює рахунок! Салпінгідіс вразив ворота Щесни - 1:1.

20.27 Карбальо таки призначає пенальті у ворота Польщі. До того ж, він вилучає з поля голкіпера поляків.

20.28 Фантастика! Титонь парирує постріл Карагуніса.

20.49 Фінальний свисток. Матч-відкриття Євро-2012 Польща - Греція завершився з рахунком 1:1.

21.15  Післяматчеві коментарі наставників команд.

Фернанду Сантуш, головний тренер збірної Греції: "Ми погано діяли в перші 25 хвилин, але згодом покращили свою гру. В перерві я сказав хлопцям, що ми можемо відігратися й вони зробили це. Ми зіграли організовано й встановили рівновагу. В нас був "золотий шанс" забити другий м'яч, й якби нам це вдалося, гра була б закінчена. Ми не забили, але я дуже пишаюся своїми гравцями".

Францишек Смуда, головний тренер збірної Польщі: "Гра-відкриття такого великого турніру часто закінчується внічию. Але ще не все втрачено, нам ще належить зіграти щонайменше два матчі на Євро-2012, і нам необхідно виграти обидва. Мої гравці перебували під величезним тиском. Я бачив, якими вони були до матчу й у перерві. Я вірю в свою команду й упевнений, що в поєдинку з Росією ми здобудемо позитивний результат. Ми задоволені нічиєю, хоча й припустилися деяких помилок".

21.45 На поле "Муніципального стадіону" Вроцлава вийшли збірні Чехії та Росії.

21.59 Алан Дзагоєв (Росія) попадає у ворота Петера Чеха. Росія попереду 1:0.

22.08. 2:0. Росія ногою Романа Широкова вдруге засмучує особисто Петера Чеха і усю Чехію.

22.35 Говард Вебб дає свисток на перерву. Росія попереду з рахунком 2:0.

22.45 Розпочався другий тайм.

22.54 Чехи відроджують інтригу у матчі. Відзначився Вацлав Піларж - 2:1.

23.21 Схоже переможець цього матчу вже відомий. Алан Дзагоєв забиває свій другий гол в матчі і робить рахунок 3:1.

23.24 Не проходить і чотирьох хвилин, як росіяни добивають деморалізованого суперника, відзначається Павлюченко.

23.36 Фінальний свисток фіксує перемогу збірної Росії з рахунком 4:1. А головним героєм першого ігрового дня стає Алан Дзагоєв.

23.50 Післяматчеві коментарі.

Дік Адвокат, наставник збірної Росії: Ми задоволені результатом. Забити чотири м'ячі такій команді - це дуже чудово. При цьому ми могли забити ще більше, але в той же час за рахунку 2:1 чехи мали можливість зрівняти ситуацію. Проте нам пощастило, на відміну від суперника.

[Про наступний поєдинок проти поляків у вівторок у Варшаві] Цей матч відбудеться на ще одному прекрасному стадіоні. Сподіваюся, такою ж стане і гра. Не бачив сьогоднішньої дуелі за участі поляків, тож наразі не можу нічого прокоментувати.

Алан Дзагоєв, півзахисник збірної Росії: Дуже важливо, що ми прекрасно провели стартовий матч. Подолана одна з шести сходинок до фіналу. За рахунку 2:1 на нашу користь довелося нелегко, однак після голу Романа Павлюченко ми змогли зітхнути з полегшенням.

Міхал Білек, наставник збірної Чехії: Ми передивилися дуже багато ігор за участю збірної Росії. Сьогодні вони продемонстрували свою силу й майстерність. У нас були проблеми в захисті. Дозволяли опоненту створювати занадто багато моментів. Не вдавалося ефективно відбирати м'яч.

Американські GLSDB мають проблеми з від'єднанням прискорювача. Чому росіяни прорвалися на Покровсько-Авдіївському напрямку – Том Купер
Ескалація, червоні лінії, ризики та російсько-українська війна. Частина 2 – Лоуренс Фрідман
Україні не вистачає сил. Проте шанси росіян захопити Донбас близькі до нуля – Дональд Гілл
Том Купер рекомендує: російська ракетна кампанія проти України. Довоєнні запаси балістичних та крилатих ракет закінчилися – Адріан Фонтанелла
Перегони на полі бою. росіяни хочуть захопити більше території, поки не дійшла американська допомога – Філліпс О'Брайен
"Знищені" росіянами 4-5 разів повітряні сили України продовжують наносити ураження. росіяни кидають в бій всіх, кого можуть нашкребти – Том Купер
Західним експертам варто зайнятися Шольцем – буде більше користі. росіяни продовжують просуватися на Захід від Авдіївки – Том Купер
ЗСУ поки не вдалося вирішити кризу біля Очеретиного. Бомби УМПК і РСЗВ завдають втрат – Том Купер