Євро-2016: Бельгія перемогла Угорщину з рахунком 4:0

У 1/8 фіналу Євро-2016 збірна Бельгії перемогла команду Угорщини з рахунком 4:0.

Голами відзначились Тобі Алдервейрелд, Міши Батшуаї, Еден Азар та Яннік Феррейра-Карраско.

Бельгійці могли відкривати рахунок вже на 6-й хвилині, однак Лукаку пробив поруч зі стійкою після класної передачі Де Брюйне, інформує "Футбол 24".

Бельгійці спромоглися на швидкий гол. Вже загадний Де Брюйне виконав кутовий удар, а Алдервейрелд головою розстріляв ворота збірної Угорщини.

У другому таймі бельгійці видали ударні три хвилини та зняли усі питання про переможця.

Героєм "червоних дияволів" став Еден Азар. Спочатку хавбек видав ідеальну передачу на Батшуаї, якому залишалось влучити у порожні ворота, а згодом забив після феноменального сольного проходу.

А крапку в матчі поставив Феррейра-Карраско, який вийшов на побачення з Кіраєм та впевнено переграв угорського голкіпера.

Нагадаємо, що вчора стало відомо, що Польща потрапляє до чвертьфіналу: вона перемогла Швейцарію під час пенальті. У парі з Польщею стоїть Португалія – вона обіграла Хорватію з рахунком 1:0.

Також до чвертьфіналу пройшов Уельс, обігравши Північну Ірландію. Саме з Уельсом зустрінеться збірна Бельгії у чвертьфіналі Євро-2016.

Сьогодні ж до чвертьфіналу потрапила Франція, обігравши Ірландію з рахунком 2:1 та Німеччина, розгромивши Словаччину з рахунком 3:0.

Ескалація, червоні лінії, ризики та російсько-українська війна. Частина 1 – Лоуренс Фрідман
Не варто надто радіти запізнілій допомозі США. Вона призначена лише кільком підрозділам ЗСУ – Том Купер