Євро-2016: Туреччина виграла у Чехії в матчі за 3-е місце в групі

У Лансі відбувся матч 3-го туру групового етапу чемпіонату Європи з футболу, в якому збірна Туреччини обіграла команду Чехії. Матч завершився з рахунком 2:0.

Турецька команда, яка провально стартувала на цьому турнірі (дві поразки поспіль), активно і результативно почала матч і вже на 10-й хвилині зуміла відкрити рахунок. Стрімка атака правим флангом завершилася прострілом на ближній кут воротарського майданчика, де Йилмаз, випередивши захисника, в дотик переправив м'яч у сітку.

А у другому таймі, на 65-й хвилині, турецькі футболісти подвоїли свою перевагу. Щоправда, сталося це не без частки везіння та суддівської помилки. Подача зі штрафного на Топала, який був у офсайді (арбітр не помітив) завершилася тим, що Топаз віддав назад Туфану, який метрів з 14-ти пробив у ближню дев'ятку - 2:0.

Таким чином, збірна Туреччини набрала 3 очки, посіла 3-е місце в групі і буде чекати закінчення групового турніру, коли визначаться 4 з 6 кращих команд, які посіли 3-і місця у своїх групах і потрапили в плей-офф. Збірна Чехії набрала 1 очко, посіла останнє місце і вибула з боротьби на Євро.

Зазначимо, що у цій же групі відбувся матч 3-го туру групового етапу чемпіонату Європи з футболу, в якому збірна Хорватії обіграла команду Іспанії з рахунком 2:1.

Дугін розповів, як зруйнувати Захід зсередини. Такер Карлсон і
Дугін розповів, як зруйнувати Захід зсередини. Такер Карлсон і "путінський Распутін" залізли у вітальню США – Джулія Девіс
Ситуація на східному фронті. Часів Яр, Сіверськ та можливість наступу на Харків та Суми – Frontelligence Insight та Дара Массіко
росія просувається на Сході. Її військова ефективність підвищилася, проте, чи надовго? – Мік Раян
росіяни втратили можливість наступати на оперативному рівні. Тож маємо 1000 маленьких атак піхотою – Том Купер