Євро-2016: Уельс обіграв Словаччину

В Бордо завершився матч чемпіонату Європи з футболу, в якому збірна Уельсу грала з командою Словаччини і обіграла суперника з рахунком 2:1.

Вирішальний гол у грі був забитий на 81-й хвилині.

Матч дебютантів Євро вийшов досить бойовим і вже на початку гри відбувся перший гольовий момент, інформує "УНІАН".

На 10-й хвилині Бейл ударом зі штрафного перекинув м'яч через "стінку" і влучив у дальній кут. Воротар словаків Козачик, який поривався зміститися до ближньої штанги, не встиг зреагувати на удар. Після цього гра вирівнялася, а в середині другого тайму словаки зрівняли рахунок.

На 81-й хвилині Ремсі продерся через центр поля, пішов від Шкртела і віддав трохи правіше на Робсона-Кану, який в дотик переправив м'яч у сітку словацьких воріт. Словаки мали шикарний момент для того, щоб зрівняти рахунок на 86-й хвилині, але Німець влучив прямо у воротаря.

Уельс - Словаччина - 2:1 (1:0)

Голи - Бейл (10), Робсон-Кану (81) - Дуда (61).

Нагадаємо, що сьогодні Швейцарія перемогла Албанію із рахунком 1:0.

Вчора збірна Франції обіграла Румунію в матчі-відкритті чемпіонату Європи з футболу 2016 року. Зустріч команд завершилася з рахунком 2:1.

Сьогодні вечері також відбудеться матч Росія-Англія. У Франції між фанатами країн вже двічі виникали сутички.

Байдену потрібно змусити путіна нервувати. Він має всі повноваження і жодного виправдання – Марк Тот та Джонатан Світ
Здавалося, що допомога Україні померла. Чому Джонсон все ж-таки виніс на голосування законопроєкт? – Washington Post
Ескалація, червоні лінії, ризики та російсько-українська війна. Частина 1 – Лоуренс Фрідман
Не варто надто радіти запізнілій допомозі США. Вона призначена лише кільком підрозділам ЗСУ – Том Купер