"Ювентус" сенсаційно виборов Суперкубок Італії

Вшосте в історії та вдруге поспіль володарем Суперкубка Італії став туринський "Ювентус", який розгромив римське Лаціо з рахунком 4:0.

Футбольний сезон в Італії відкрився матчем за Суперкубок країни, який на "Стадіо Олімпіко" у Римі розіграли чинний чемпіон "Ювентус" і "Лаціо". У шостий раз в історії перемогу здобув туринський "Ювентус", наздогнавши за цим покащником "Мілан".

На 23-й хвилині рахунок був відкритий Полем Погба, який за кілька хвилин до цього вийшов на заміну замість травмованого Клаудіо Маркізіо. Аж до початку другого тайму "Лаціо" зберігав шанси на те, щоб відігратися. Але в другій половині зустрічі "Ювентус" вирішив результат гри за п'ять хвилин.

Спочатку на 52-й хвилині Джорджо К'єлліні закріпив перевагу "Ювентуса", через дві хвилини голом відзначився Штефан Ліхштайнер, а на 56-й хвилині жирну крапку поставив новачок туринської команди Карлос Тевес.

Після гри головний тренер "Ювентуса" Антоніо Конте розсипався компліментами перед своїми гравцями.

"Ювентус" продовжує писати історію. Гравці провели чудовий матч і заслужили перемогу. Мої підопічні довели, що вони справжні чоловіки. Я дуже радий цій перемозі ", - цитує Конте видання Football-Italia.

Зазначимо, що "Ювентус" грав у матчх за Суперкубок вісім разів, туринській команді вдалося виграти шість зустрічей, на які вона виходила у статусі чинного чемпіона, а "Лаціо" завойовував цей трофей тричі.

Дугін розповів, як зруйнувати Захід зсередини. Такер Карлсон і
Дугін розповів, як зруйнувати Захід зсередини. Такер Карлсон і "путінський Распутін" залізли у вітальню США – Джулія Девіс
Ситуація на східному фронті. Часів Яр, Сіверськ та можливість наступу на Харків та Суми – Frontelligence Insight та Дара Массіко
росія просувається на Сході. Її військова ефективність підвищилася, проте, чи надовго? – Мік Раян
росіяни втратили можливість наступати на оперативному рівні. Тож маємо 1000 маленьких атак піхотою – Том Купер