Збірна України вирвала перемогу в матчі проти Білорусі, - відео

Національна збірна України з футболу у матчі відбіркового раунду на Чемпіонат Європи з футболу 2016 року перемогла на виїзді збірну Білорусі з рахунком 0:2.

Навіть попри те, що всі українські вболівальники не змогли потрапити на матч збірної до Білорусі, 13-тисячна "Борисов-Арена" надзвичайно тепло зустріла гостей з сусідньої України.

Після національних гімнів фанати дружно виконали відомий хіт про російського президента.

Впродовж усього матчу трибуни не стихали від вигуків "Хай живе Білорусь!" та "Слава Україні! Героям Слава!", а "живою хвилею" по стадіону пішов банер з зображенням білоруської картоплі та українського сала і написом "Зустріч братів".

Перші 45 хвилин матчу команди відіграли в напруженій боротьбі, проте без результативності на табло.

Після перерви у збірних відбулося по одній заміні, а на 64-й хвилині зустрічі Руслан Ротань передав капітанську пов'язку Олександру Кучеру, а замість нього на полі з'явився Сергій Сидорчук.

На 79-й хвилині з поля пішов Едмар, а замість нього вийшов Роман Будківський, який вже через три хвилини "спровокував" захисника збірної Білорусі Мартиновича на автогол.

На 83-й хвилині, коли Коноплянка влучно прострілював у воротарський майданчик господарів, Бутківський замість того, щоб взяти м’яч на себе просто присів і шкіряний від коліна білоруського захисника Мартиновича поцілив прямо у ворота. 0:1.

Вже на третій доданій хвилині до основного часу перемогу підопічних Михайла Фоменка закріпив Сергій Сидорчук. Під час контратаки Андрій Ярмоленко прорвався у чужий штрафний і віддав гольову передачу на Сидорчука. 0:2.

Збірна України здобула свою першу перемогу у відбірковому раунді до Євро-2016. Нагадаємо, що у першому відбірковому матчі Україна з мінімальним рахунком поступилась збірній Словаччини.

Наступний поєдинок національної збірної відбудеться в неділю, 12 жовтня, на "Арені-Львів" проти збірної Македонії.

Початок зустрічі о 19:00.

Байдену потрібно змусити путіна нервувати. Він має всі повноваження і жодного виправдання – Марк Тот та Джонатан Світ
Здавалося, що допомога Україні померла. Чому Джонсон все ж-таки виніс на голосування законопроєкт? – Washington Post
Ескалація, червоні лінії, ризики та російсько-українська війна. Частина 1 – Лоуренс Фрідман
Не варто надто радіти запізнілій допомозі США. Вона призначена лише кільком підрозділам ЗСУ – Том Купер