Збірні США і Канади вийшли у півфінал ЧС з хокею

Обидві північноамериканські збірні пробилися до півфіналу чемпіонату світу з хокею, який відбувається у Чехії.

Американці обіграли Швейцарію із рахунком 3:1, а канадці розгромили збірну Білорусі - 9:0.

Першими рахунок у грі відкрили швейцарці. Роман Йозі відзначився відмінним сольним проходом, після чого хорошим кистьовим кидком відправив шайбу під поперечину воріт суперника. Тим не менш, розвинути досягнутий успіх європейська збірна не змогла. Навпаки, у другому періоді американці не тільки відігралися, а й вийшли вперед. Шайби на свій рахунок записали Бен Сміт і Чарлі Койл.

Суперник американців у півфіналі визначиться у вечірньому матчі між збірними Росії та Швеції.

В свою чергу, канадські хокеїсти не залишили шансів білорусам, яких очолює тренер Дейв Льюїс з Канади. Рахунок відкрили вже на 27-й секунді зустрічі.

Фаворити відкрили рахунок на першій же хвилині зусиллями Брента Бернса, а Тайлер Енніс і Райан О'Райллі ще в першій половині стартового періоду вбили інтригу в матчі. Надалі за справу взявся Тайлер Сегін, який оформив хет-трик.

Свої другі шайби в матчі закинули Бернс і о'райллі, а крапку в матчі на 56-й хвилині поставив Джейсон Спецца.

Білорусь завдала за зустріч 24 кидка по воротах Майка Сміта, але жоден з них не призвів до голу.

За вихід у фінал канадці боротимуться з переможцем матчу Чехія-Фінляндія.

Дугін розповів, як зруйнувати Захід зсередини. Такер Карлсон і
Дугін розповів, як зруйнувати Захід зсередини. Такер Карлсон і "путінський Распутін" залізли у вітальню США – Джулія Девіс
Ситуація на східному фронті. Часів Яр, Сіверськ та можливість наступу на Харків та Суми – Frontelligence Insight та Дара Массіко
росія просувається на Сході. Її військова ефективність підвищилася, проте, чи надовго? – Мік Раян
росіяни втратили можливість наступати на оперативному рівні. Тож маємо 1000 маленьких атак піхотою – Том Купер