ЧС-2014: Німеччина і США проходять у плей-офф. Португалія їде додому, - відео

Після завершення третього туру групового раунду на Чемпіонаті світу з футболу з групи G до 1/16 фіналу пробились збірні Німеччини та США.

Навіть незважаючи на те, що у сьогоднішньому матчі США з мінімальним рахунком поступилась підопічним Йоахіма Льова.

Перший тайм команди відіграли без голів. На 55-й хвилині гри єдиний м’яч у матчі забив Томас Мюллер. Цей гол став вже четвертим голом німецького футболіста на цьогорічному чемпіонаті. 0:1.

Попри поразку збірна США продовжує свою боротьбу у Бразилії завдяки різниці забитих та пропущених м’ячів.

В іншому поєдинку групи за шанс прорватись у плей-офф змагалась збірна Португалії. Перемога над збірною Гани не втішила підопічних Паулу Бенту. Для того, щоб пройти до наступного раунду Роналду і компанії потрібно було вигравати у ганців з розгромним рахунком з різницею щонайменше в чотири м’ячі.

ЧИТАЙТЕ: Аргентина та Нігерія вийшли в 1/8 фіналу ЧС-2014

В першій половині зустрічі допоміг португальцям автоголом гравець збірної Гани Бой. На перерву команди пішли за мінімальної переваги збірної Португалії. 0:1.

Проте вже на 57-й хвилині Гана зрівнює рахунок завдяки голові Гьяна. 1:1.

Свій перший і останній м’яч на цьогорічному Чемпіонаті забив Кріштіану Роналду. На 80-й хвилині він ефектно пробив у верхній кут воріт. 2:1.

ЧИТАЙТЕ: В 1/8 фіналу ЧC-2014 Бразилія зустрінеться із Чилі, а Голландія з Мексикою

Португалія і Гана їдуть додому, а Німеччина та США ще позмагаються за чемпіонський титул.

Дугін розповів, як зруйнувати Захід зсередини. Такер Карлсон і
Дугін розповів, як зруйнувати Захід зсередини. Такер Карлсон і "путінський Распутін" залізли у вітальню США – Джулія Девіс
Ситуація на східному фронті. Часів Яр, Сіверськ та можливість наступу на Харків та Суми – Frontelligence Insight та Дара Массіко
росія просувається на Сході. Її військова ефективність підвищилася, проте, чи надовго? – Мік Раян
росіяни втратили можливість наступати на оперативному рівні. Тож маємо 1000 маленьких атак піхотою – Том Купер