В 1/8 фіналу ЧC-2014 Бразилія зустрінеться із Чилі, а Голландія з Мексикою

У завершальному матчі групового етапу чемпіонату світу з футболу збірна Бразилії обіграла команду Камеруна, а мексиканці подолали хорватів.

У третьому турі чемпіонату господарі Мундіалю виграли у камерунців із рахунком 4:1, зайнявши у підсумку перше місце в групі A. У бразильців дубль зробив Неймар (17-а та 35-а хвилини) і ще по одному голу забили Фред (50-а) та Луїс Фернандіньо. У складі Камеруну відзначився Жоель Матіп (26-а хвилина).

Подорож до 1/8 також виборола збірна Мексики, яка, обігравши хорватів із рахунком 3:1, посіла друге місце в групі A. Успіх мексиканцям принесли Рафаель Маркес (71-а хв), Андрес Гуардадо (74-а) та Хавьєр Ернандес (81-а). Перший м'яч на цьому чемпіонаті збірна Мексики пропустила від Івана Перишича (84-а хвилина).

Також в рамках третього туру ЧС-2014 Голландія перемогла Чилі із рахунком 2:0, а іспанці, забивши три голи, подолали збірну Австралії.

Після трьох турів команди в групі A розташувалися таким чином: 1. Бразилія (7 очок), 2. Мексика (7 очок), 3. Хорватія (3 очки), 4. Камерун (0 очок).

Команди в групі B зайняли такі позиції: 1. Нідерланди (9 очок), 2. Чилі (6 очок), 3. Іспанія (3 очок), Австралія (0 очок).

Сьогодні ж вирішиться, які з команд груп C та D продовжать боротьбу на ЧС-2014 - о 19:00 відбудуться матчі Коста-Рика-Англія та Італія-Уругвай.

Зазначимо також, що перший матч 1/8 фіналу ЧС-2014 відбудеться у суботу, 28 червня, коли збірна Бразилії зустрічатиметься із командою Чилі. Голландці гратимуть із мексиканцями у неділю, 29 червня.

Дугін розповів, як зруйнувати Захід зсередини. Такер Карлсон і
Дугін розповів, як зруйнувати Захід зсередини. Такер Карлсон і "путінський Распутін" залізли у вітальню США – Джулія Девіс
Ситуація на східному фронті. Часів Яр, Сіверськ та можливість наступу на Харків та Суми – Frontelligence Insight та Дара Массіко
росія просувається на Сході. Її військова ефективність підвищилася, проте, чи надовго? – Мік Раян
росіяни втратили можливість наступати на оперативному рівні. Тож маємо 1000 маленьких атак піхотою – Том Купер