"Дніпро" вдома розправився з "Динамо"

У центральному матчі 23-го туру Чемпіонату України з футболу дніпропетровський "Дніпро" вдома впевнено переміг київське "Динамо".

В матчі 23-го туру прем'єр-ліги дніпропетровський "Дніпро" здобув впевнену перемогу над київським "Динамо" з рахунком 2:0.

Головним героєм зустрічі став бразильський нападник господарів Матеус.

Гол "у роздягальню" він подарував команді Олега Блохіна на останніх секундах першого тайму.

А вже на 58-й хвилині у другій половині зустрічі він подвоїв перевагу господарів над гостями, скориставшись помилкою захисника "Динамо".

ЧИТАЙТЕ: Футбольні матчі "Динамо" і "Дніпра" у Лізі Європи почалися з хвилин мовчання за загиблими у Києві

На 22-й хвилині матчу капітан гостей Олег Гусєв на кілька хвилин втратив свідомість після зіткнення з воротарем "дніпрян" Денисом Бойком. Його привів до тями грузинський півзахисник "Дніпра" Джаба Канкава, який швидко зорієнтувався і надав йому першу домедичну допомогу.

Після цієї перемоги команда Хуанде Рамоса наздогнала за набраними очками лідера турнірної таблиці донецький "Шахтар".

"Динамо" відстає від лідерів на два очки, зігравши на одну гру більше.

Стратегія мужності. Наступна фаза російсько-української війни – Hudson Institute
З голуба миру на яструба війни. Як росія атакувала Францію і радикалізувала Еммануеля Макрона – The Economist
кремль у захваті від того, як США вагаються щодо допомоги Україні. Як збуджені пропагандони путіна плекають перспективу повернення Трампа – Джулія Девіс
Організуватись заради перемоги. Лідери мають чітко окреслити громадянам перемогу як мету – Бен Годжес
У НАТО занепокоєні долею підводної інфраструктури вільного світу. Тим часом росіяни агресивно атакують їхню критичну наземну інфраструктуру
Є одна війна – глобальна: автократій проти вільного світу. Україна її частина – Девід Екс