"Дніпро" зазнав розгромної поразки від "Сент-Етьєна" у Франції

У французькому Сент-Етьєні відбувся матч Ліги Європи УЄФА, в якому "Сент-Етьєн" приймав дніпропетровський "Дніпро" і виграв з рахунком 3:0.

Доля матчу була вирішена ще в першому таймі.

Французи набагато перевершували суперника, знекровленого втратою низки провідних гравців. І якщо протягом більшої частини першого тайму гості тримали оборону, то на 40-й хвилині все-таки пропустили перший гол. Відзначився Монне-Паке.

Другий тайм не вніс змін у гру. хіба що "Сент-Етьєн" набагато більше атакував і міг забити не два, а значно більше голів у ворота суперника. Французи подвоїли свою перевагу на початку тайму, на 52-й хвилині, завдяки голу словенця Беріча а на 65-й тільки вийшовший на заміну, Амума довів перевагу своєї команди до великої.

Післ закінчення матчу  тренер "Дніпра" Мирон Маркевич в ефірі телеканалу Футбол 2 прокоментував матч Ліги Європи проти "Сент-Етьєна".

"Ніякого шоку немає. На сьогоднішній день "Сент-Етьєнн" сильніший за нас. Нічого тут соромитися, треба говорити правду. Сьогодні у нас вийшло 8 осіб старше 30 років. Вони скільки змогли, стільки зіграли. Нічого дивного немає. Якщо порівняти наш склад в минулому році і нинішній — це дві великі різниці", — сказав наставник Дніпра.

Говорячи про перерломном моменті матчу, Маркевич зазначив: "Розклеїлися після голу, потім другий собі привезли. Ті гравці, яких ми взяли — вони не можуть замінити тих, хто пішов, це вже видно. Так що ситуація зараз така. Треба тверезо дивитися на речі. Моральний клімат далеко не найкращий в команді, так що тут всі фактори наклалися".

Говорячи про заміну Чеберячко на Безуса, тренер зауважив: "Не можу сказати, що Чеберячко погано грав. Просто після пропущеного гола випустили Безуса... а далі ви все самі бачили. За суперником просто вже не встигали, не дарма ж я сказав, що у нас літня команда. Коли багато вікових гравців, починаються проблеми".

Зазначимо, що у паралельному матчі Групи G норвезький "Русенборг" у Тронхеймі програв італійському "Лаціо" з Риму - 0:2.

Таким чином, після 4-х турів у турнірній таблиці лідирує "Лаціо" - 10 очок, у "Сент-Етьєна" - 7, "Дніпра" - 4, "Русенборга" - 1.

У 5-му турі "Дніпро" грає в Римі з "Лаціо" і в разі, якщо українська команда програє в гостях, вона достроково припинить боротьбу за вихід у весняну частину змагань - плей-офф, 1/16 фіналу.

Дніпропетровський клуб зазнав поразки у третьому турі групового етапу Ліги Європи від французького "Сент-Етьєна" 22 жовтня.

1 жовтня "Дніпро" обіграв "Русенборг" в матчі Ліги Європи.

Параноя путіна. Тероризм, марення і самознищення – Тімоті Снайдер
Макрон хоче керувати зовнішньою політикою Європи. Не всі союзники з цим згодні – Bloomberg
Смертельну недбалість путіна неможливо приховати. московська атака зробила його слабшим, ніж будь-коли – Саймон Тісдалл
Чи настав час для безпольотної зони в Україні? путін ескалує повітряну війну – бригадний генерал Кевін Райан
"Циркони" з суші, відновлені 1,5 та 3 тонні бомби і натиск на Донбасі. Про останню тактику росіян – Том Купер
Франції потрібні країни-однодумці. Макрон-яструб відкриває двері Європи для Великої Британії – Едвард Лукас
Кілька думок про російський розвідувально-ударний ланцюг. Більшість обстрілів відбувається на основі агентурних даних – Том Купер
Війна в Україні після російських виборів. Активізація чи затягування? – Мік Раян