Футбольний Brexit на Євро-2016: збірна Ісландії сенсаційно переграла англійців

Збірна Ісландії перемогла в грі з командою Англії з рахунком 2: 1 і вийшла у чвертьфіналу на чемпіонаті Європи з футболу.

Події в поєдинку розпочалися стрімко. Вже на 3-й хвилині Стерлінг впав в чужій штрафній, в результаті чого британська збірна отримала право на пенальті. Уейн Руні вміло реалізував 11-метровий і зробив рахунок 1:0.

Однак вже на 6 хв матчу ірландці зрівняли рахунок - Рагнар Сігурдссон після стандарту розстріляв ворота Джо Харта.

На 18 хв зустрічі нападник Колбейн Сігторссон сенсаційно вивів свою збірну вперед після вдалої атаки ісландців - 1:2.

Очікувалося, що в другому таймі родоначальники додадуть, але більш організовано та обмірковано попереду швидше діяли ісландці, ніж їх більш зоряні опоненти. На заміну з'явився нападник Лестера Джеймі Варді, однак і він не допоміг в атаці англійців. Англія так і не змогла врятуватися і теперь покидає Євро-2016.

У чвертьфіналі Євро-2016 збірна Ісландії зіграє з Францією.

До слова, раніше сьогодні збірна Італії перемогла Іспанію у 1/8 фіналу Євро-2016 та позбавила її чемпіонського титулу.

Байдену потрібно змусити путіна нервувати. Він має всі повноваження і жодного виправдання – Марк Тот та Джонатан Світ
Здавалося, що допомога Україні померла. Чому Джонсон все ж-таки виніс на голосування законопроєкт? – Washington Post
Ескалація, червоні лінії, ризики та російсько-українська війна. Частина 1 – Лоуренс Фрідман
Не варто надто радіти запізнілій допомозі США. Вона призначена лише кільком підрозділам ЗСУ – Том Купер