Переможцем Ліги Чемпіонів сенсаційно став мадридський "Реал"

Переможцем Ліги Чемпіонів сенсаційно став мадридський
Переможцем фіналу Ліги Чемпіонів сезону 2013-2014 став мадридський "Реал".

У фіналі розіграшу Ліги Чемпіонів вперше в історії зійшлись одразу два клуби не тільки з однієї країни, але й одного міста.

На "Ештадіу да Луш" в Лісабоні зустрілись "Реал" та "Атлетіко" з Мадрида.

Перша частина поєдинку відбувалась досить спокійно, але на 37-й хвилині нападник "Атлетіко" Годін зумів обдурити голкіпера "вершкових" і відкрив рахунок у цьому матчі. 0:1.

Такий рахунок зберігав в напрузі нерви команд практично до кінця основного часу.

Коли суддя додав 4 хвилини, а гравці мадридського "Атлекіко" вже бачили себе з Кубком в руках, тоді трапилось диво у вигляді голу від Серхіо Рамоса.

ЧИТАЙТЕ: "Динамо" перемогло "Шахтар" у Кубку України

1:1. "Реал" сенсаційно зрівнює рахунок і гра переходить в додатковий час.

В другому доданому таймі хід гри, яка плавно наближалась до серії пісялматчевих пенальті, перелмав найдорожчий футболіст світу Ґарет Бейл. На 110-й хвилині він майстерно забив у ворота голкіпера "Атлетіко". 2:1.

Перемогу за "Реалом" на 118-й хвилині закріпив Марсело, а через дві хвилини Кріштіану Роналду зробив її остаточною, забивши з пенальті.

4:1. Кубок Ліги Чемпіонів відправляється в Мадрид в руках гравців "Реалу".

росія чинить культурний геноцид в Україні. Які справжні цілі Кремля – Джейд МакГлинн
США оголосили про новий пакет військової допомоги для України на $1 млрд
Роль російських аграрних олігархів у виробництві безпілотників. Розслідування ухилення від санкцій – Frontelligence Insight
росіяни прорвалися до Очеретиного. І намагаються закріпити успіх – Том Купер
Пропагандони мають нову героїню у Вашингтоні. Вони лютують через
Пропагандони мають нову героїню у Вашингтоні. Вони лютують через "зраду" республіканців – Джулія Девіс
Європа, а не НАТО, має відправити війська в Україну. Чому не слід хвилюватися через ризики ескалації – Foreign Affairs
Нема причин поки радіти оголошенню про американську допомогу. Що дозволяє росіянам просуватися – Том Купер
Багато дрібних дій. росіяни продовжують наполегливо атакувати українські позиції за підтримки авіації та артилерії – Дональд  Гілл
Багато дрібних дій. росіяни продовжують наполегливо атакувати українські позиції за підтримки авіації та артилерії – Дональд Гілл