"Динамо" перемогло "Шахтар" у Кубку України

Київське "Динамо" завоювало десятий Кубок України, перемігши сьогодні донецький "Шахтар" із рахунком 2:1.

Матч відбувся у Полтаві на стадіоні "Ворскла" імені Олексія Бутовського.

Перший гол у свої ворота на 40 хвилині забив захисник "Шахтаря" Олександр Кучер.

Через дві хвилини центральний захисник киян Домагой Віда подвоїв рахунок.

Шахтарі зуміли відіграти один м'яч в другому таймі. Дуглас Коста на 59 хвилині зробив рахунок 2:1.

Склади команд:

"Динамо" (Київ): 1. Шовковський, 2. Даніло Сілва, 6. Драгович, 24. Віда, 4. Велозу, 19. Гармаш (Калитвинцев, 89), 27. Макаренко, 90. Беланда (Сидорчук, 85), 10. Ярмоленко, 7. Ленс (Вукоєвич, 71), 85. Мбокані.

"Шахтар" (Донецьк): 30. П'ятов, 33. Срна (Кривцов, 79), 5. Кучер, 44. Ракицький, 13. Шевчук, 6. Степаненко, 10. Бернард (Едуардо, 69), 29. Тейшейра, 8. Фред, 20. Коста, 9. Адріано.

Ескалація, червоні лінії, ризики та російсько-українська війна. Частина 1 – Лоуренс Фрідман
Не варто надто радіти запізнілій допомозі США. Вона призначена лише кільком підрозділам ЗСУ – Том Купер