Ліга націй УЕФА: Україна-Вірменія - 5:0

Завдяки цій перемозі українська збірна зберегли шанси на підвищення в класі. 27 вересня "синьо-жовті" визначать переможця групи B1 Ліги націй у другому матчі зі збірною Шотландії
Упевненою перемогою збірної України завершився матч 5-го туру групового етапу Ліги націй УЄФА проти національної команди Вірменії.

Ліга націй, група B1, 5-й тур

Вірменія - Україна - 0:5

Голи: Тимчик, 22, Зубков, 57, Довбик, 69, 84, Ігнатенко, 81

У порівнянні з матчем проти Шотландії у складі збірної України відбулося 11 змін. Іншою стала і формація. Якщо в Глазго "синьо-жовті" вийшли з чотирма оборонцями, то в Єревані тренерський штаб національної команди вирішив зіграти в 3 центрбеки з Тимчиком і Миколенком на флангах, пише РБК-Україна

Хоч українці активно розпочали, та першою момент створила збірна Вірменії. На 5-й хвилині Кривцов помилився в обороні та дозволив пробити Селараяну, але Лунін впорався з ударом нападника. "Синьо-жовті" відповіли згодом, коли Циганков увірвався у вільну зону та потужно пробив у ближній кут після передачі Ігнатенка - повз ворота.

А на 22-й хвилині збірна України повела в рахунку. Це Циганков у межах штрафного віддав на Зубкова, який прострілив від лінії поля на дальню стійку - Тимчику залишалося лише підставити ногу, щоб відправити м'яч у сітку воріт.

Невдовзі автор гола міг стати ще й асистентом. Однак, на його простріл із рикошетом від оборонця ніхто з партнерів відгукнутися не встиг. А перед перервою на неточний удар Селараяна зі штрафного українці відповіли пострілом Ігнатенка повз ворота в оточенні суперників.

На другий тайм вірменська збірна вийшла з наміром відігратися. Хлопці Хоакіна Капарроса провели серію небезпечних атак. Зокрема, Дашян низом пробив поруч зі стійкою з перспективного штрафного. Натомість удар Барсегяна боковими ножицями в ближньому куті впіймав Лунін.

Зрештою, забила збірна України. На 57-й хвилині Яремчук в атаці "синьо-жовтих" віддав праворуч на Тимчика, а оборонець "Динамо" прострілив до центру карної зони – Зубков класно пробив в один дотик під поперечину!

Другий забитий м'яч окрилив команду Олександра Петракова. Двічі в центрі уваги опинився Циганков. Спершу м'яч після елегантного "парашута" вінгера опустився згори на сітку, а згодом трохи не докрутив сферу в дальній кут воріт Вірменії в швидкісному прориві.

Третій гол Україна оформила на 69-й хвилині. Знову до забитого м'яча доклався Зубков, а допомогли виконавці, які щойно з'явилися на заміну – Ярмоленко та Довбик. Перший вивів вінгера "Шахтаря" на оперативний простір, а другий головою замкнув дальню стійку після верхової передачі Зубкова над воротарем - 0:3!

Ще двічі збірна України забила у фінальні 10 хвилин. Організував забиті м'ячі той же Довбик. Для початку форвард виконав роль плеймейкера: опинившись на правому фланзі, вивіреною передачею знайшов у півколі штрафного Ігнатенка, який пробив точно в кут. А на 84-й лідер атак "Дніпра-1" не зміг пробити після подачі з кутового, але виграв підбір, протиснув оборонця і проштовхнув м'яч повз воротаря у ближньому бою!

Стратегія мужності. Наступна фаза російсько-української війни – Hudson Institute
З голуба миру на яструба війни. Як росія атакувала Францію і радикалізувала Еммануеля Макрона – The Economist
кремль у захваті від того, як США вагаються щодо допомоги Україні. Як збуджені пропагандони путіна плекають перспективу повернення Трампа – Джулія Девіс
Організуватись заради перемоги. Лідери мають чітко окреслити громадянам перемогу як мету – Бен Годжес
У НАТО занепокоєні долею підводної інфраструктури вільного світу. Тим часом росіяни агресивно атакують їхню критичну наземну інфраструктуру
Є одна війна – глобальна: автократій проти вільного світу. Україна її частина – Девід Екс