Ліга Європи: "Дніпро" зіграв внічию з італійським "Лаціо", - відео

Ліга Європи:
У Дніпропетровську відбувся матч 1-го туру Ліги Європи, в якому "Дніпро" приймав на своєму полі італійський "Лаціо" і звів гру внічию - 1:1.

Доля матчу була вирішена в доданий арбітром час, на 94-й хвилині.

Гості мали перевагу по ходу матчу і в кінцівці першого тайму, на 34-й хвилині сербський легіонер "Лаціо" Саша Мілінкович-Савич відкрив рахунок.

"Дніпро" зміг створити тиск у відповідь на ворота гостей лише ближче до завершення гри, а в додані арбітром 3 хвилини провести низку атак. Остання з них, уже на 94-й хвилині, завершилася подачею Матеуса з кута штрафного і точним ударом головою Євгена Селезньова - 1:1.

Додамо, що у пареллельному матчі групи французький "Сент-Етьєн" і норвезький "Русенборг" також зіграли внічию - 2: 2.

Матчі 2-го туру Ліги Європи відбудуться 1-го жовтня.

Як повідомляв iPress.ua, напередодні відбулися матчі українських команд у Лізі чемпіонів. Київське "Динамо" стартувало з нічиєї у груповому раунді Ліги чемпіонів зігравши із "Порту" 2:2. Днем раніше "Шахтар" програв у ЛЧ мадридському "Реалу".

Ескалація, червоні лінії, ризики та російсько-українська війна. Частина 1 – Лоуренс Фрідман
Не варто надто радіти запізнілій допомозі США. Вона призначена лише кільком підрозділам ЗСУ – Том Купер