RSS
НОВИНИ

Українські паралімпійці стали найкращими на чемпіонаті світу

Вони здобули 42 медалі
Національна паралімпійська збірна команда України із зимових видів спорту стала найкращою на чемпіонаті світу.
Українські паралімпійці стали найкращими на чемпіонаті світу Фото: ukrinform.ua

Українська команда здобула 42 нагороди – 9 золотих, 16 срібних та 17 бронзових медалей, інформує Національний комітет спорту інвалідів України.

У всі змагальні дні українські паралімпійці ні разу не уступили першого місця жодній із 17 країн-учасниць.

В останній день змагань українські спортсмени вибороли у лижних перегонах (довга дистанція) 4 медалі, 2 срібні та 2 бронзові нагороди. ​

Найбільше медалей у складі збірної України здобули Людмила Ляшенко, Тарас Радь і Оксана Шишкова. Одразу чотири золоті медалі у Людмили Ляшенко (три у біатлоні та одна у лижних перегонах).

Тарас Радь виграв 6 нагород, з яких 3 золоті медалі у біатлоні. Оксана Шишкова також здобула 6 нагород, з яких одне "золото" у лижних перегонах.

Чемпіонат світу відбувався у канадському місті Принс-Джордж. Українська команда вже повернулася на Батьківщину, де їх зустріли рідні та вболівальники.

Також, Українська національна паралімпійська збірна команда з плавання на чемпіонаті Європи в Дубліні здобула 106 медалей, 33 з яких – золоті.

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію