Яніка Мерило стала заступницею мера Дніпра
![Яніка Мерило стала заступницею мера Дніпра Яніка Мерило стала заступницею мера Дніпра](/media/gallery/full/m/i/mirulo.jpg)
Про це повідомив міський голова Борис Філатов.
За його словами, Мерило розпочне виконання своїх обов'язків 15 серпня.
"Пані Мерило люб'язно дала згоду на переїзд до Дніпра, і готова приєднатися до нашої команди", - написав Філатов на Facebook.
Він зазначив, що до кола обов'язків Мерило входитимуть такі напрями: курирування ЦНАП, електронні послуги, IT-технології, колл-центр мерії, впровадження електронного квитка у громадському транспорті, контроль за прозорістю закупівель, а також робота з інвесторами та міжнародними донорами.
"Окрему подяку хочу висловити Андрію Садовому за придбаний пані Мерило досвід роботи в місцевому самоврядуванні улюбленого Львова, а також міністру інфраструктури Володимиру Омеляну за можливість перейняття реформаторського досвіду його команди", - написав Філатов.
Як відомо, 15 червня Мерило стала позаштатним радником міського голови Львова Андрія Садового з питань новітніх технологій.
Додамо, що Мерило з 5 січня по квітень 2015 року була радником Айвараса Абромавичуса, - міністра економічного розвитку і торгівлі України. На цій посаді Мерило відповідала за напрям залучення інвестицій, поліпшення інвестиційного та бізнес-клімату, координації міжнародних програм і розробку рішень електронного уряду.
Спеціалізується на інформаційних технологіях та інвестиційному бізнесі; свого часу стала першою жінкою в клубі бізнес-ангелів Estonian Business Angels Network (ESTBAN).
Яніка Мерило є громадянкою Естонії, її батько - українець, родом із Кам'янця-Подільського.