Євро-2016: Англія та Росія зіграли в нічию

У Марселі завершився матч чемпіонату Європи з футболу, в якому збірна Англії грала з командою Росії. Рахунок 1:1.

Матч з початку проходив з великою територіальною та ігровою перевагою англійської команди. Тим не менш, щільна ешелонована оборона росіян протягом півтора таймів дозволяла команді утримувати рівновагу в рахунку.

Вирішальний епізод у матчі міг стався на 73-й хвилині, коли росіяни порушили правила біля лінії штрафного майже по центру воріт. В цьому епізоді "відзначився" Щенников, який отримав від судді попередження, інформує "УНІАН".

Гол відмінним ударом зі штрафного у верхній кут воріт забив Дайер.

Росіяни відзначилися у кінці, на 90-й хвилині, коли після розігришу стандарту Березуцький головою скинув м'яч на Глушакова, який ногою вразив вже порожні ворота.

Таким чином, за підсумками 1-го туру змагань у Групі В у збірної Уельсу 3 очки, Англії і Росії - по 1 Словаччини - 0.

Сьогодні Уельс обіграв Словаччину з рахунком 2:1.

Нагадаємо, що сьогодні Швейцарія перемогла Албанію із рахунком 1:0.

Вчора збірна Франції обіграла Румунію в матчі-відкритті чемпіонату Європи з футболу 2016 року. Зустріч команд завершилася з рахунком 2:1.

Сьогодні вечері також відбудеться матч Росія-Англія. У Франції між фанатами країн вже двічі виникали сутички.

Угорщина: корупційний скандал та домашнє насильство. Що загрожує Орбану? – Politico
Параноя путіна. Тероризм, марення і самознищення – Тімоті Снайдер
Макрон хоче керувати зовнішньою політикою Європи. Не всі союзники з цим згодні – Bloomberg
Смертельну недбалість путіна неможливо приховати. московська атака зробила його слабшим, ніж будь-коли – Саймон Тісдалл
Чи настав час для безпольотної зони в Україні? путін ескалує повітряну війну – бригадний генерал Кевін Райан
"Циркони" з суші, відновлені 1,5 та 3 тонні бомби і натиск на Донбасі. Про останню тактику росіян – Том Купер
Франції потрібні країни-однодумці. Макрон-яструб відкриває двері Європи для Великої Британії – Едвард Лукас
Кілька думок про російський розвідувально-ударний ланцюг. Більшість обстрілів відбувається на основі агентурних даних – Том Купер