Збірна України завдала розгромної поразки Чорногорії - 0:4

Денис Гармаш забиває перший гол збірної. Чорногорія-Україна. Фото: ffu.org.ua.
У рамках шостого туру відбіркового етапу Чемпіонату світу-2014 українська збірна з великою перевагою долає на виїзді збірну Чорногорії.

Перший тайм зустрічі не запам'ятався особливо гострими атаками. Найбільш емоційним моментом першого тайму стало неоднозначне вилучення форварда української збірної Романа Зозулі. Нападник відповів ударом на провокації Мірко Вучініча - арбітр вирішив видалити гравця з поля.

На другий тайм українська збірна вийшла у меншості. Господарям поля вдавалося більше контролювати м'яч і атакувати.

За кілька хвилин після виходу на поле Ярмоленко сильно пробив з дальньої дистанції, однак Божович невдало парирував м'яч перед собою. Першим на добивання поспів Денис Гармаш, впевнено пробивши повз голкіпера у сітку воріт - 0:1.

На 66 хвилині склади обох команд зрівнюються - другу жовту картку отримав Волков за фол проти Ярмоленка.

Другий гол українці реалізували на 77 хвилині. Ярмоленко блискуче прорвався в чужу штрафну з правого флангу атаки, відпасував низом у центр на Євгена Коноплянку, який з лінії штрафного ударом в дотик відправив м'яч у кут воріт - 0:2.

Після другого голу чорногорці занервували ще більше. Через грубий фол арбітр вилучає другого гравця команди-господаря Павічєвіча за грубий фол проти Едмара.

На цьому українці не спинилися: Артем Федецький майстерно пробиває з малого кута у ворота господарів - 0:3.

Фінальну крапку в історії цього матчу поставив Роман Безус, який відзначився першим голом за збірну - 0:4.

Перемога в цифрах

Завдяки перемозі у цьому матчі українська збірна посідає тверде третє місце у своїй групі з 11 очками. Найближчий переслідувач "синьо-жовтих", збірна Польщі, не зуміла в грі з Молдовою відвоювати очки, зігравши 1:1.

Найближчий матч відбіркового етапу Чемпіонату світу-2014 відбудеться 6 вересня на стадіоні "Арена Львів". У Львові українці прийматимуть збірну Сан-Марино.

Роль ризиків у війні. Захід повинен переконливо показати, що він не боїться конфронтації з росією – Фабіян Гоффманн
Угорщина: корупційний скандал та домашнє насильство. Що загрожує Орбану? – Politico
Параноя путіна. Тероризм, марення і самознищення – Тімоті Снайдер
Макрон хоче керувати зовнішньою політикою Європи. Не всі союзники з цим згодні – Bloomberg
Смертельну недбалість путіна неможливо приховати. московська атака зробила його слабшим, ніж будь-коли – Саймон Тісдалл
Чи настав час для безпольотної зони в Україні? путін ескалує повітряну війну – бригадний генерал Кевін Райан
"Циркони" з суші, відновлені 1,5 та 3 тонні бомби і натиск на Донбасі. Про останню тактику росіян – Том Купер
Франції потрібні країни-однодумці. Макрон-яструб відкриває двері Європи для Великої Британії – Едвард Лукас