"Чорноморець" здобув впевнену перемогу в дебютному матчі Ліги Європи

"Чорноморець". Фото: sportanalytic.com
Одеський футбольний клуб "Чорноморець" в першому матчі другого кваліфікаційного раунду Ліги Європи впевнено обіграв кишинівську "Дачію" з рахунком 2:0.

З перших хвилин одесити визначили свою перевагу над суперником. Молдавани "зачинилися" на своїй половині поля та грали на відбій.

Вже на 13-й хвилині Самодін та Антонов розіграли першу небезпечну атаку - перший скинув м’яча під удар другому, але після акцентованого удару нападника м’яч влучив у стійку.

За п’ять хвилин після цього на дальній удар відважився Олексій Гай. Якби хавбек влучив у площину воріт, був би гол, але м’яч пройшов поруч зі стійкою.

Ближче до середини першого тайму гості посміливішали і невдовзі зуміли створити перший небезпечний момент - Бобко помилився в передачі на своїй половині поля, що допомогло суперникові заволодіти м’ячем прямо перед воротами Безотосного. Удар Кркотіча прийняла на себе оборона "моряків", а от добивання Міхальова пройшло трохи вище поперечини.

До перерви одесити зуміли потурбувати голкіпера суперників лише раз, знову здалеку, знову удар завдавав Антонов, але воротар зіграв надійно.

Після перерви "Чорноморцеві" нарешті вдалася показова атака: Кутас виконав чудовий простріл з правого флангу, де опинився ніким не прикритий Олексій Гай. Удар зіркового новачка "Чорноморця" прийшовся точно під поперечину.

Через дві хвилини Камара міг зрівняти рахунок, але дальній удар футболіста на кутовий перевів Безотосний.

На емоційному пориві Бакай міг подвоїти перевагу, але з його дальнім ударом Матюхін впорався.

На 63-й хвилині Антонов і Самодін знову переграли всю оборону молдаванів, але Антонов не зумів пробити голкіпера суперників у ближньому бою.

Ближче до середини другої половини "Дачія" перехопила ініціативу, але ніякої небезпеки біля воріт української команди не створювали. За 15 хв до завершення матчу Міхальову вдався непоганий удар метрів з 20-ти – Безотосний відбив м’яча на свого футболіста.

На останній доданій хвилині Рієра заробив чудовий штрафний на лінії карного майданчику і Антонов ідеально перекинув "стінку" - 2:0 – хороша перемога "Чорноморця".

За матеріалами: champion.com.ua

росія чинить культурний геноцид в Україні. Які справжні цілі Кремля – Джейд МакГлинн
США оголосили про новий пакет військової допомоги для України на $1 млрд
Роль російських аграрних олігархів у виробництві безпілотників. Розслідування ухилення від санкцій – Frontelligence Insight
росіяни прорвалися до Очеретиного. І намагаються закріпити успіх – Том Купер
Пропагандони мають нову героїню у Вашингтоні. Вони лютують через
Пропагандони мають нову героїню у Вашингтоні. Вони лютують через "зраду" республіканців – Джулія Девіс
Європа, а не НАТО, має відправити війська в Україну. Чому не слід хвилюватися через ризики ескалації – Foreign Affairs
Нема причин поки радіти оголошенню про американську допомогу. Що дозволяє росіянам просуватися – Том Купер
Багато дрібних дій. росіяни продовжують наполегливо атакувати українські позиції за підтримки авіації та артилерії – Дональд  Гілл
Багато дрібних дій. росіяни продовжують наполегливо атакувати українські позиції за підтримки авіації та артилерії – Дональд Гілл