"Дніпро" в гостях забрав очки у "Динамо"

Євген Селін Фото: footboom.com
У 8-му турі чемпіонату України з футболу дніпропетровське "Дніпро" у виїзному матчі зуміло відібрати очки у київського "Динамо", зігравши в нічию 1:1.

Перший тайм був за гостями. Хуанде Рамос переграв свого опонента, внаслідок чого дніпропетровці в атаці виглядали гостріше. Логічним втіленням ігрової переваги гостей на 22-й хвилині став гол Романа Зозулі. Нападник "Дніпра" знову чудово зіграв головою, замкнувши навіс Ротаня. До слова, в недавньому матчі з "Шахтарем" Зозуля зробив дубль, інформує Lb.ua.

Після перерви гра "Динамо" змінило стиль гри. З'явилася швидкість, потужність і натиск. Відновити статус-кво зумів Ярмоленко. В останні десять хвилин господарі практично не виходили з чужого штрафного, але рахунок не змінився.

Зігравши внічию, "Динамо " і "Дніпро" не зуміли скоротити відрив від лідируючого дуету "Металіст" - "Шахтар".

В інших недільних матчах прем’єр-ліги одеський "Чорноморець" мінімально на своєму полі переграв "Іллічівець". Єдиний м'яч у другому таймі провів Олексій Антонов .

Таким чином , після восьми турів лідирує " Металіст" (20 очок). На другому місці "Шахтар" (19). Третє - четверте місця ділять "Дніпро " і " Чорноморець" (по 17 очок). Київське " Динамо" опинилося на шостому рядку (14 очок). На п'яте ж місце вискочила полтавська " Ворскла". В активі підопічних Сачка 15 пунктів.

Нагадаємо, наступний тур відбудеться 14-15 вересня.

Вашингтон недбало ставиться до нацбезпеки. Чи дослухається Байден до своїх радників з оборони та нацбезпеки? – The Hill
Це дальність, дурню. Українські F-16 поки не зможуть протистояти російським Су-35 з ракетами Р-37. Частина 3 – Том Купер
Роль ризиків у війні. Захід повинен переконливо показати, що він не боїться конфронтації з росією – Фабіян Гоффманн
Угорщина: корупційний скандал та домашнє насильство. Що загрожує Орбану? – Politico
Параноя путіна. Тероризм, марення і самознищення – Тімоті Снайдер
Макрон хоче керувати зовнішньою політикою Європи. Не всі союзники з цим згодні – Bloomberg
Смертельну недбалість путіна неможливо приховати. московська атака зробила його слабшим, ніж будь-коли – Саймон Тісдалл
Чи настав час для безпольотної зони в Україні? путін ескалує повітряну війну – бригадний генерал Кевін Райан