"Динамо" і "Дніпро" зіграли перші матчі Кубка України

Першим з українських турнірів в 2016 році стартував Кубок України.

У Дніпропетровську номінальний господар поля "Сталь" з Дніпродзержинська приймала дніпропетровський "Дніпро" і програла. Гра проходила не на новій "Дніпро-Арені", що належить ФК "Дніпро" а на старому стадіоні "Метеор", де в нинішньому сезоні проводить усі свої матчі команда з Дніпропетровської області. "Сталь" грає на цьому стадіоні, тому що домашня арена в Дніпродзержинську знаходиться на реконструкції.

У грі КУ "Дніпро" володів перевагою впродовж усього матчу і забив три голи завдяки зусиллям легіонерів.

На 32-й хвилині гол з пенальті забив Матеус, який сильно пробив низом в лівий від себе кут - м'яч від штанги влетів у сітку. Хвилиною раніше Безус увірвався в штрафну справа, обіграв захисника, але Пшеничних пішов у підкат і, не влучивши по м'ячу, вдарив по нозі гравця "Дніпра", заробивши пенальті. А на 70-й хвилині Бруну Гама подвоїв перевагу дніпропетровської команди. Безус навісив справа, Паньків відбив м'яч на Гаму і той пробив у дотик - воротар відбив. Однак португалець підхопив м'яч і другим дотиком відправив його у ворота. Нарешті, вже в доданий арбітром час. на 92-й хвилині, Леонардо Де Матос довів рахунок до великого. Політило з правого флангу відпасував на Де Матоса в штрафну, і той красиво підсік м'яч над голкіпером.

Матч відбудеться також у Дніпропетровську, але вже на арені "Дніпра". Дата гри ще не визначена. У ньому господарям поля для виходу в півфінал достатньо буде навіть поразки з різницею у два голи.

В свою чергу, "Олександрія" зуміла дуже сильно здивувати "Динамо". Матч у Києві проходив з помітною перевагою "Динамо", але першими рахунок відкрили футболісти "Олександрії". На 29-й хвилині після навісу зі штрафного захисники "Динамо" втратили Сергія Басова і той у падінні головою переправив м'яч у сітку. Після перерви динамівці накрутили тема і на 66-й хвилині Андрій Ярмоленко зумів забити гол. Домагой Віда перехопив м'яч на половині поля "Олександрії", наблизився до штрафного і покотив у вільну зону на Ярмоленка, який технічно підсік м'яч над півзахисником Михайлом Козаком - 1:1.

Таким чином, у матчі-відповіді "Динамо" влаштує нульова нічия або перемога, а "Олександрію", результативна нічия (2:2, 3:3 і т. д.) або також перемога. У разі нічиєї 1:1 доля путівки у півфінал буде вирішена в додатковий час або в серії пенальті.

Європа, а не НАТО, має відправити війська в Україну. Чому не слід хвилюватися через ризики ескалації – Foreign Affairs
Нема причин поки радіти оголошенню про американську допомогу. Що дозволяє росіянам просуватися – Том Купер
Багато дрібних дій. росіяни продовжують наполегливо атакувати українські позиції за підтримки авіації та артилерії – Дональд  Гілл
Багато дрібних дій. росіяни продовжують наполегливо атакувати українські позиції за підтримки авіації та артилерії – Дональд Гілл
російська загроза не щезне. Без європейського переозброєння НАТО прирікає себе на поразку – Ендрю Міхта
Проросійська фракція Республіканської партії програла. Тепер Україна має перемогти – Енн Епплбом
Чортівня закінчилася і ми повинні виграти цю битву. Як відбувалося результативне голосування в Конгресі – Філліпс О'Брайен
Рахунок за втрати під Авдіївкою. росіяни активно пробиваються для обходу лінії оборони на захід під Бахмутом – Том Купер
Повітряно-ракетна війна. Успіхи українців та атаки росіян по цивільних об'єктах – Том Купер