Молодіжна збірна України з футболу вийшла у чвертьфінал чемпіонату світу

Збірна України з футболу U-20 обіграла команду Панами і пробилась до чвертьфіналу молодіжного чемпіонату світу, який проходить у Польщі.

У матчі 1/8 фіналу українська збірна переграла Панаму з рахунком 4:1., повідомляє "Громадське".

За Україну голами відзначилися Денис Попов, Сергій Булеца, а Данило Сікан зробив дубль.

Як зазначає Міжнародна федерація футболу (ФІФА), збірна України U-20 вперше в історії вийшла до вісімки найкращих команди на чемпіонаті світу.

В 1/4 фіналу українська молодіжка зіграє проти команди Колумбії. Матч відбудеться 7 червня у місті Лодзь, початок о 16:30 за Києвом.

Національна збірна України 10 червня зіграє проти команди Люксембурга в межах кваліфікації на чемпіонат Європи-2020. Матч відбудеться у Львові, початок о 21:45.

В цій кваліфікації Україна і Люксембург вже зустрічалися: у виїзному матчі підопічні Андрія Шевченка вирвали перемогу завдяки автоголу наприкінці матчу.

Нагадаємо, що Федерацію футболу України перейменували на Українську асоціацію футболу.

Багато дрібних дій. росіяни продовжують наполегливо атакувати українські позиції за підтримки авіації та артилерії – Дональд  Гілл
Багато дрібних дій. росіяни продовжують наполегливо атакувати українські позиції за підтримки авіації та артилерії – Дональд Гілл
російська загроза не щезне. Без європейського переозброєння НАТО прирікає себе на поразку – Ендрю Міхта
Проросійська фракція Республіканської партії програла. Тепер Україна має перемогти – Енн Епплбом
Чортівня закінчилася і ми повинні виграти цю битву. Як відбувалося результативне голосування в Конгресі – Філліпс О'Брайен
Рахунок за втрати під Авдіївкою. росіяни активно пробиваються для обходу лінії оборони на захід під Бахмутом – Том Купер
Повітряно-ракетна війна. Успіхи українців та атаки росіян по цивільних об'єктах – Том Купер
Стратегія мужності. Наступна фаза російсько-української війни – Hudson Institute
З голуба миру на яструба війни. Як росія атакувала Францію і радикалізувала Еммануеля Макрона – The Economist