"Шахтар" у Львові розгромив "Волинь", - відео

В 9-му турі прем’єр-ліги донецький "Шахтар" в домашньому поєдинку на "Арені-Львів" розгромив луцьку "Волинь" з рахунком 6:2.

Вже на 4-й хвилині зустрічі підопічні Мірчі Луческу розібрались із захисниками "Волині" у штрафному і Дентіньйо забив перший м’яч.

Проте вже на 22-й хвилині Ерік Бікфалві після розіграшу штрафного розмочив ворота Андрія Пятова і зрівняв рахунок. 1:1.

Проте на перерву "гірники" пішли все ж з незначною перевагою. На 36-хвилині забив Луїс Адріано.

Вже на початку другої половини зустрічі на знехтував моментом капітан помаранчево-чорних Даріо Срна, забивши третій м’яч на 47-й хвилині.

"Гойдалки" продовжувались і вже через 10 хвилин після влучного удару капітана "гірників" Алесандро Селін зменшує відрив. 3:2.

Останні три м’ячі "Шахтар" забив на останніх п’яти  хвилинах зустрічі: Тейшейра - на 85-й, Коста - на 88-й і на 90-й хвилині дубль оформив Луїс Адріано. 6:2.

Західним експертам варто зайнятися Шольцем – буде більше користі. росіяни продовжують просуватися на Захід від Авдіївки – Том Купер
ЗСУ поки не вдалося вирішити кризу біля Очеретиного. Бомби УМПК і РСЗВ завдають втрат – Том Купер
Байдену потрібно змусити путіна нервувати. Він має всі повноваження і жодного виправдання – Марк Тот та Джонатан Світ
Здавалося, що допомога Україні померла. Чому Джонсон все ж-таки виніс на голосування законопроєкт? – Washington Post
Ескалація, червоні лінії, ризики та російсько-українська війна. Частина 1 – Лоуренс Фрідман
Не варто надто радіти запізнілій допомозі США. Вона призначена лише кільком підрозділам ЗСУ – Том Купер