Збірна Чилі завоювала Кубок Америки з футболу

Збірна Аргентини на чолі з Ліонелем Мессі поступилася з рахунком 2:4 в серії пенальті команді Чилі в рамках фіналу чемпіонату Південної Америки після того, як в основний та додатковий час суперники не змогли відзначитися голами.

На 21-й хвилині Чилі міг пропустити м'яч, але Гонсало Ігуаїн не використав вихід один на один з воротарем. Дещо пізніше шанс забити втратив його партнер по збірній Ніколас Отаменді після подачі зі штрафного.

Минуло небагато часу, і чилійська команда залишилася в меншості після того, як Марсело Діас сфолив на Мессі та отримав червону картку. Аргентина не змогла використати чисельну більшість, а під завісу першого тайму склади збірних зрівнялися, коли Маркос Рохо був вилучений з поля за стрибок ззаду в Артуро Відаля.

Після перерви гра спершу йшла на зустрічних курсах, а потім заспокоїлася. Вже в додатковий час Едуардо Варгас міг вивести чилійців вперед, але на місці був воротар Серхіо Ромеро. Оскільки 120 хвилин ігрового часу не виявили переможця, командам довелося провести серію пенальті.

Вже перші удари не реалізували Артуро Відаль (воротар) і Ліонель Мессі (вище воріт). Вирішальний промах у аргентинської команди допустив Лукас Білья - відмінну реакцію проявив Рауль Браво. Перемогу, а з нею і трофей кращої збірної континенту Чилі приніс Франсіско Сілва.

Тим самим Ліонель Мессі залишається без трофеїв у збірній Аргентини на тлі багатої колекції нагород у своєму клубі Барселоні. Влітку 2015 року у фіналі Копа Америка Чилі також переміг Аргентину в серії пенальті (4:1) після 0:0 за підсумками 120 хвилин матчу.