Через хорватів Україна не змогла пробитись до півфіналу Євробаскету

Збірна України не зуміла вийти до півфіналу чемпіонату Європи з баскетболу, що проходить у Словенії. У чвертьфінальному матчі українці поступилися команді Хорватії з рахунком 72:84.

До середини першої чверті Україна вийшла вперед на 7 очок, але поступово хорвати знайшли в собі сили наздогнати і перегнати суперника.

У результаті перша чверть закінчилася внічию.

У другій чверті Україна знову вийшла вперед, але останній успіх хлопців завершився на рахунку 28:25. Після цього Хорватія організувала ривок у 14 безмовних очок і з цього моменту домінувала у грі.

У підсумку саме програна друга чверть стала причиною підсумкового поразки. Надалі Хорватія не підпускала Україну до себе навіть на гарматний постріл і впевнено довела гру до перемоги.

Тепер збірна України позмагається за 5-6 місце. Кращими у складі нашої команди стали Юджин Джетер (19 очок, 6 підбирань і 6 передач) і В'ячеслав Кравцов (15 очок і 4 підбирання). Наступну гру наша збірна проведе у п'ятницю, 20 вересня, проти команди, що програла з пари Литва/Італія.

У підсумку Україна - Хорватія - 72:84 (22:22, 13:29, 26:19, 11:14).

Стратегія мужності. Наступна фаза російсько-української війни – Hudson Institute
З голуба миру на яструба війни. Як росія атакувала Францію і радикалізувала Еммануеля Макрона – The Economist
кремль у захваті від того, як США вагаються щодо допомоги Україні. Як збуджені пропагандони путіна плекають перспективу повернення Трампа – Джулія Девіс
Організуватись заради перемоги. Лідери мають чітко окреслити громадянам перемогу як мету – Бен Годжес
У НАТО занепокоєні долею підводної інфраструктури вільного світу. Тим часом росіяни агресивно атакують їхню критичну наземну інфраструктуру
Є одна війна – глобальна: автократій проти вільного світу. Україна її частина – Девід Екс