На Миколаївщині ввели в експлуатацію другу чергу вітроелектростанції
![На Миколаївщині ввели в експлуатацію другу чергу вітроелектростанції На Миколаївщині ввели в експлуатацію другу чергу вітроелектростанції](/media/gallery/full/v/i/viter_epochtimes_com_ua.jpg)
Про це повідомила Миколаївська обласна державна адміністрація.
Голова Миколаївської обласної ради Ігор Дятлов під час відкриття другої черги Очаківської ВЕС, що на територію області мають бажання зайти інвестори з Франції, які зацікавлені у розвитку на території області альтернативної енергетики, зокрема й вітрової.
Також під час відкриття Очаківської вітроелектростанції презентували проект наступних черг будівництва ВЕС і ТЕО будівництва та реконструкції ліній електропередач та підстанцій класу напруги 154-330 кВ об’єднаної енергосистеми України.
18 грудня 2011 року в експлуатацію ввели першу чергу Очаківської ВЕС, яка складалась з десяти вітрогенераторів німецького виробництва загальною потужністю 25 МВт. Технічним партнером проекту є німецька компанія Fuhrlaender.