RSS
СПОРТ НОВИНИ

Українки завоювали три "золота" на Євро-2019 з боротьби

Збірна України є лідером у загальному заліку після четвертого дня змагань
Три українські спортсменки 11 квітня виграли золоті медалі на чемпіонаті Європи з боротьби в Бухаресті.

Оксана Лівач перемогла в категорії до 50 кілограмів. На останніх секундах фіналу вона вирвала перемогу в болгарки Міглени Селішки, інформує прес-служба Національного Олімпійського комітету.

У категорії до 55 кг Ірина Гусяк здобула переконливу перемогу над болгаркою Евеліною Ніколовою.

Третє "золото" збірній України принесла Алла Черкасова. У фіналі категорії до 68 кг вона поборола Аделу Ганзлічкову з Чехії.

Збірна України є лідером в загальному заліку після четвертого дня змагань.

Український спортсмен Жан Беленюк став віце-чемпіоном світової першості з боротьби, яка проходить у Будапешті.

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію