Українська борчиня здобула золото на чемпіонаті Європи

Аліна Стадник. Фото: championat.com
У Тбілісі завершилися змагання чемпіонату Європи з боротьби у жінок у ваговій категорії до 67 кг, де золоту медаль завоювала українка Аліна Стадник.

У фінальному бою українка мала подолати Ірину Кратіш, яка представляла Ізраїль.

На вирішення цього завдання у спортсменки пішло менше хвилини: вона поклала суперницю на лопатки й виграла поєдинок із рахунком 3:0.

Бронзовими призерами у цій вазі стали Аліні Фокен з Німеччини та росіянка Світлана Бабушкіна.

Ірина Гусяк (55 кг) у двобої за 3 місце перемогла Катаржину Кравчик з Польщі. Другу "бронзу" в цій категорії завоювала Емесе Барка з Угорщини. У фіналі досвідчена шведка Софія Маттссон виграла у Марії Преволаракі з Греції.

ДИВІТЬСЯ ФОТО: Російські бої без правил: театр справжньої крові

До фіналу чоловічого турніру вийшов харків'янин Ален Засєєв (120 кг), який розіграє золото з турком Таха Акгулом. Гія Чіхладзе з Дніпропетровська (74 кг) посперечається за бронзу з сербом Зауром Ефендієвим.

Раніше на чемпіонаті Європи представники збірної України завоювали три медалі – золото й дві бронзи. Таким чином, ця нагорода стала четвертою в скарбничці команди.

Нагадаємо, що в перші два дні Павло Олійник з Хмельницького (96 кг) виграв золоту медаль, а львів'янка Юлія Благиня (51 кг) і Тетяна Лавренчук із Житомира (59 кг) стали бронзовими призерами.

росіяни повільно просуваються на східному фронті. А на півдні несуть великі втрати – Дональд Гілл
Бо Захід не реагує. російська підривна діяльність шириться Європою та вказує на моделі майбутньої агресії – Кейр Джайлз