Українські параатлети продовжують вигравати нагороди у Парижі

джерело wikipedia
Загалом Україна тепер має в активі 33 медалі – 5 золотих, 12 срібних та 16 бронзових.

Українець Денис Остапченко став чемпіоном літньої Паралімпіади-2024 у Парижі.

Про це йдеться на сайті змагань.

Пловець з результатом 45,16 секунди став першим на дистанції 50 метрів на спині у класі S3. Ще один українець Сергій Паламарчук із результатом 50,48 взяв бронзу у цьому ж запливі.

Другим українським чемпіоном за день став легкоатлет Ігор Цвєтов, який переміг у бігу на 100 метрів у класі T35, показавши час 11,43 секунди. Варто зазначити, що він випередив двох "нейтральних" росіян, які фінішували слідом.

Також сьогодні срібним призером на дистанції 400 метрів вільним стилем у класі S7 став Андрій Трусов, для якого це вже друга медаль цієї проби у Парижі.

Подвійний подіум на дистанції 50 метрів вільним стилем у класі S13 оформили Ілля Яременко та Олексій Вірченко, які виграли срібло та бронзу відповідно.

Національний олімпійський комітет (НОК) назвав найкращих спортсменів України за підсумками серпня.

Насамперед враховувалися виступи спортсменів на минулій Олімпіаді-2024 у Парижі.

Найкращим спортсменом місяця став боксер Олександр Хижняк, який завоював золоту медаль у Парижі. Українець виграв боксерський турнір у вазі до 80 кг.

Найкращою спортсменкою визнано легкоатлетку Ярославу Магучіх, яка стала чемпіонкою Олімпіади-2024 у стрибках у висоту.

Найкращою командою стала збірна України з фехтування на шаблях у складі Ольги Харлан, Аліни Комащук, Олени Кравацької та Юлії Бакастової. Дівчата також виграли командне золото минулих Ігор.

Найкращою молодою спортсменкою серпня стала Анастасія Кобець, яка виграла чемпіонат світу зі скелелазіння у двоборстві серед молоді.

Нагадаємо, збірна України на Олімпіаді-2024 виборола 12 медалей – 3 золоті, 5 срібних та 4 бронзові нагороди.

Сильні сторони та труднощі України. Та кілька слів про Глобальну ініціативу з української історії – Філліпс О'Брайен
Осіння кампанія України 2024. Які існують варіанти контрнаступу – Ендрю Таннер
Прорив ЗСУ в Курській області. Україна може оточити більше російських військ – Том Купер
Канада ігнорує російський вплив на свій страх і ризик. Але той глибоко проник у канадський бізнес, політику та суспільство – Маркус Колга
Пропагандони путіна схопили облизня. Тим часом
Пропагандони путіна схопили облизня. Тим часом "повна дурепа" розмазує "їхнього Дональда" – Джулія Девіс
Ситуація у Курській області стає неоднозначною. росіяни продовжують просування на Донбасі – Том Купер
Стратегія США щодо України... нарешті. Але чи прагне Америка перемоги України? – Мік Раян
Трамп vs Гарріс: як пройшли перші дебати. Гарріс перемогла Трампа, але цього недостатньо – огляд ЗМІ