"Арсенал" переміг "Манчестер Юнайтед"

Лондонський "Арсенал" обіграв "Манчестер Юнайтед" з рахунком 2:0 в центральному матчі європейського футбольного вік-енду.

Про це повідомляє "Укрінформ".

Доля поєдинку на лондонській арені "Емірейтс" вирішилась в другому таймі протягом трьох хвилин. Спочатку Граніт Джака пробивав метрів з тридцяти, а Андер Еррера спиною закинув м'яч у ворота Давіда Де Хеа по недосяжній для іспанця траєкторії. А потім Алекс Окслейд-Чемберлен класно подав з флангу, а Данні Уелбек влучно вдарив головою під поперечину.

Ця перемога стала для Арсена Венгера першою над Жозе Моурінью в англійській Прем’єр-лізі (АПЛ). Також  "МЮ" сьогодні перервав серію з 25 матчів без поразок в чемпіонаті.

Тепер "Арсенал" має 53 очки, зігравши при цьому 34 матчі. У "МЮ" на два очки більше, але провела команда Моурінью 35 поєдинків. Після цього туру відставання "Арсеналу" від топ-четвірки становить шість очок, а "МЮ" – чотири.

Нагадаємо, донецький "Шахтар" достроково став чемпіоном української футбольної першості.

Угорщина: корупційний скандал та домашнє насильство. Що загрожує Орбану? – Politico
Параноя путіна. Тероризм, марення і самознищення – Тімоті Снайдер
Макрон хоче керувати зовнішньою політикою Європи. Не всі союзники з цим згодні – Bloomberg
Смертельну недбалість путіна неможливо приховати. московська атака зробила його слабшим, ніж будь-коли – Саймон Тісдалл
Чи настав час для безпольотної зони в Україні? путін ескалує повітряну війну – бригадний генерал Кевін Райан
"Циркони" з суші, відновлені 1,5 та 3 тонні бомби і натиск на Донбасі. Про останню тактику росіян – Том Купер
Франції потрібні країни-однодумці. Макрон-яструб відкриває двері Європи для Великої Британії – Едвард Лукас
Кілька думок про російський розвідувально-ударний ланцюг. Більшість обстрілів відбувається на основі агентурних даних – Том Купер