"Атлетіко" здолав "Реал" і завоював Суперкубок УЄФА

У фіналі Суперкубку УЄФА зійшлися дві мадридські команди - "Атлетіко" та "Реал". Перемогу з рахунком 4:2 святкували "матрацники".

Уже на першій хвилині підопічні Дієго Сіміоне відкрили рахунок - Дієго Коста з гострого кута зумів "прошити" Кейлора Наваса. Однак переможці останніх трьох розіграшів Ліги чемпіонів відігратися ще в першому таймі: Гарет Бейл зробив навіс у штрафний майданчик "Атлетіко", який замкнув ударом головою Карім Бензема.

По перерві "Реал" вийшов уперед. За гру рукою Хуанфрана у своїй штрафній арбітр Шимон Марчиняк призначив пенальті. Серхіо Рамос без проблем переграв Яна Облака.

Однак "матрацники" під завісу гри відігралися. Коста оформив дубль, заштовхавши шкіряного у ворота "вершкових".

Таким чином командам довелося провести два додаткові тайми по 15 хвилин. У першій п'ятнадцятихвилинці гравці "Атлетіко" зуміли двічі відзначитися. Спершу Сауль Ньїгес потужним ударом злету не залишив шансів Навасу. Згодом Коке більярдним ударом збільшив перевагу переможців Ліги Європи.

Що цікаво, "Атлетіко" – єдиний клуб, який виграв три перші свої Суперкубки УЄФА. Водночас "Реал" втратив серію з 13 переможних міжнародних фіналів поспіль.

Нагадаємо, що мадридський "Реал" здолав англійський "Ліверпуль" у фіналі Ліги чемпіонів. "Атлетіко" ж у фіналі Ліги Європи перемогло "Марсель".

Стратегія мужності. Наступна фаза російсько-української війни – Hudson Institute
З голуба миру на яструба війни. Як росія атакувала Францію і радикалізувала Еммануеля Макрона – The Economist
кремль у захваті від того, як США вагаються щодо допомоги Україні. Як збуджені пропагандони путіна плекають перспективу повернення Трампа – Джулія Девіс
Організуватись заради перемоги. Лідери мають чітко окреслити громадянам перемогу як мету – Бен Годжес
У НАТО занепокоєні долею підводної інфраструктури вільного світу. Тим часом росіяни агресивно атакують їхню критичну наземну інфраструктуру
Є одна війна – глобальна: автократій проти вільного світу. Україна її частина – Девід Екс