"Шахтар" на "Олімпійському" у результативній грі переміг "Динамо"

"Шахтар". Фото: shakhtar.com
Донецький "Шахтар" зумів продовжити свою безпрограшну серію в матчі з принциповим суперником - "Динамо".

Донецький клуб на виїзді зумів завдати столичній команді третьої поразки в чемпіонаті України. Що правда, матч позитивно розпочався саме для "біло-синіх", які відкрили рахунок на 14-ій секунді стараннями Жуніора Мораеса. Втім, "гірники" вже за хвилину відновили паритет - автогол Євгена Хачеріді. Та все ж перший тайм виграли саме "динамівці", оскільки прекрасно реалізував штрафний Сергій Рибалка.

У же в другому таймі "Шахтар" зумів не тільки відігратися, але й закріпити свою перевагу. Посприяло цьому і вилучення нападника "Динамо" Жуніора Мораеса. По голу відзначилися Фред, Факундо Феррейра та ще один гол Євгена Хачеріді. Останній гол в грі забив футболіст "Динамо" - Артем Бєсєдін, який встановив підсумковий результат 3:4.

Таким чином, "Шахтар" стає осіннім чемпіоном України та йде на зимову паузу з перевагою в 13 очків. На другому місці "Динамо", яке виграє в луганської "Зорі" чотири очки. У зоні вильоту "Карпати" та "Волинь".

Нагадаємо, що донецький "Шахтар", який з найкращим результатом подолав груповий етап Ліги Європи, отримав суперника по 1/6 фіналу.

росія чинить культурний геноцид в Україні. Які справжні цілі Кремля – Джейд МакГлинн
США оголосили про новий пакет військової допомоги для України на $1 млрд
Роль російських аграрних олігархів у виробництві безпілотників. Розслідування ухилення від санкцій – Frontelligence Insight
росіяни прорвалися до Очеретиного. І намагаються закріпити успіх – Том Купер
Пропагандони мають нову героїню у Вашингтоні. Вони лютують через
Пропагандони мають нову героїню у Вашингтоні. Вони лютують через "зраду" республіканців – Джулія Девіс
Європа, а не НАТО, має відправити війська в Україну. Чому не слід хвилюватися через ризики ескалації – Foreign Affairs
Нема причин поки радіти оголошенню про американську допомогу. Що дозволяє росіянам просуватися – Том Купер
Багато дрібних дій. росіяни продовжують наполегливо атакувати українські позиції за підтримки авіації та артилерії – Дональд  Гілл
Багато дрібних дій. росіяни продовжують наполегливо атакувати українські позиції за підтримки авіації та артилерії – Дональд Гілл