RSS
СПОРТ НОВИНИ

Українець виграв "золото" на юніорському чемпіонаті світу з плавання

Український спортсмен фінішував першим на дистанції 50 метрів вільним стилем
Українець Владислав Бухов виборов "золоту" медаль на юніорському чемпіонаті світу з водних видів спорту.
Українець виграв "золото" на юніорському чемпіонаті світу з плавання Фото: скріншот з відео

Бухов обійшов найближчого переслідувача Девіда Кертісса зі США лише на 00.01 секунди, показавши результат у 22.13 секунди, повідомляє "Укрінформ".

Медаль українського спортсмена стала першою нагородою України на юніорському чемпіонаті світу у Будапешті, який стартував 20 серпня.

Після четвертого дня змагань Україна посідає восьму позицію у загальному рейтингу, у топі  з величезни відривом - Сполучені Штати.

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію