Українські фехтувальники достроково склали зброю у Ріо-2016

Український шабліст Андрій Ягодка та рапіристка Ольга Лелейко поступилися в стартових поєдинках Олімпіади-2016

Ягодка, який є чемпіоном Європейський ігор-2015, несподівано програв у стартовому поєдинку маловідомому іранцю Майтабі Абедіні – 9:15.

Лелейко, яка потрапила у Ріо у останню мить, через те що свою квоту у індивідуальних змаганнях не використав Ізраїль, у 1/16 фіналу поступилася француженці Астрід Гусар – 9:15.

Змаганнями шаблістів та рапіристів на Олімпіаді завершуються індивідуальні змагання, далі фехтувальники сперечатимуться за медалі у командній першості.

Нагадаємо, українського легкоатлета Олександра П'ятницю позбавили срібної медалі, вибореної ним на змаганнях із метання списа на літніх Олімпійських Іграх у Лондоні у 2012 році, через допінг.

Українець Сергій Куліш став срібними призером Олімпіади-2016у стрільбі з пневматичної гвинтівки з дистанції 10 м.

Українська фехтувальниця Ольга Харлан здобула бронзу на олімпійських змаганнях у Ріо, де перемогла француженку Манон Брюне.

росія чинить культурний геноцид в Україні. Які справжні цілі кремля – Джейд МакГлинн
США оголосили про новий пакет військової допомоги для України на $1 млрд
Роль російських аграрних олігархів у виробництві безпілотників. Розслідування ухилення від санкцій – Frontelligence Insight
росіяни прорвалися до Очеретиного. І намагаються закріпити успіх – Том Купер
Пропагандони мають нову героїню у Вашингтоні. Вони лютують через
Пропагандони мають нову героїню у Вашингтоні. Вони лютують через "зраду" республіканців – Джулія Девіс
Європа, а не НАТО, має відправити війська в Україну. Чому не слід хвилюватися через ризики ескалації – Foreign Affairs
Нема причин поки радіти оголошенню про американську допомогу. Що дозволяє росіянам просуватися – Том Купер
Багато дрібних дій. росіяни продовжують наполегливо атакувати українські позиції за підтримки авіації та артилерії – Дональд  Гілл
Багато дрібних дій. росіяни продовжують наполегливо атакувати українські позиції за підтримки авіації та артилерії – Дональд Гілл